Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Képes egy szellem megölni az...

Képes egy szellem megölni az embert? Többi lent. ⬇

Figyelt kérdés
Elég furcsákat tapasztalok amióta be költöztünk egy régi házba,mint kiderült itt halt meg a sógorom dédmamája..este lefektették aludni és reggelre elhunyt (sógoroméké a ház) amióta ezt tudom hangokat hallok, lehet csak be képzelem de már nemtudom mi a valóság, olyan mintha beszélne hozzám a dédmama hogy látni akarja a fiát meg hogy tönkre fog tenni, meg öl.. Azt hozzá teszem hogy én alszom abba a szobába amelyikben állítólag elhunyt.. Nem tudom mire vélni ezt az egészet.. Létezhet hogy hallom amiket mond vagy már csak beképzelem magamnak a történet hallatán?

2016. dec. 30. 01:47
1 2
 1/14 Farkascsaj2001 válasza:
52%
Valoszinű tényleg hallod és nem beképzeled. Tudtommal csak a démon tud őlni szóval nem valószínű hogy ő tud. De erről inkább egy oldalt keres ahol ilyenkről van szó és egyebek.
2016. dec. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Én is laktam olyan házban, ahol meghaltak, sőt, olyanban is, ahol öngyilkosság történt. És semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Úgyhogy szerintem csak a képzeleted játszik veled, már csak azét is, mert amíg nem tudtad a dolgot, nem is volt semmi bajod. A halál az élet velejárója. Kérd, hogy beszéljenek neked a dédiről, lehet, hogy tök jó fej volt. Pl, ha az én párom képzelegne ilyet a dédimről, kiröhögném, hogy ő ugyan holtában se bántana senkit, inkább vigyázná az álmát, mert tele volt szeretettel.
2016. dec. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer testvérem olyan büdöset fingott,hogy majdnem a mentő vitt el.Szerintem lehetséges hogy egy szellentés embert öljön.
2016. dec. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Fogjal meg egy kilo sot es tedd a szoba osszes ki es bejaratara, ez megakadalyozza, hogy a szellem tavozzon. (Felteve h. ott van.) Na most ezek utan menjel be egy fustolovel lehetoleg ne ilyen modern illatositott szarral, mert az nem jo semmire, hanem egy hagyomanyossal es lengesd meg, hagyd h elteruljon a fust a szobaban. Fontos, h ne tedd le ekozben a fustolot a foldre, ezzel utat adsz neki, h megtamadjon. 35-40 perc utan menj ki es ne menjen be senki egy napig. Ha a fusttol ugy erzed h megfulladsz, akkor azonnal menj ki, nem fedtel le minden kijaratot. Ha ez tortenik masnap probald ujra. Ha nincs fustolod az szopas, de a templomokban szokott lenni, kerd kolcson. Ha tovabbra is fennal a problema es szerinted mindent jol csinaltal tegyel ki meg egy reszletesebb kerdest es segitek. Bocsi a helyesirasert de baromi hosszuak a kormeim es rohadt sotet van.
2016. dec. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

A képzelet is teremtő erő!

Megteremti agyadban a hangokat, képeket.

Nehéz olyan helyet találni, ahol nem húnyt el senki, hiszen az új ház is épülhet csontokra!

Addig hallod a hangokat, ameddig akarod, ha nem akarod hallani, nem fogod!

2016. dec. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

" amióta ezt tudom hangokat hallok"


Akkor szerinted???

Csak beképzeled a hangokat.

Ne vegyél róluk tudomást, és majd elmúlik.

2016. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fakkensajsze ***** válasza:
57%
Kb3év minimum mire egy lélek reinkarnálódik,lehet azóta már még1x elhunyt amerikába akár..ez biztos.van benne valami amúgy h hallhatsz egy entitást,szerintem egy másik valami lehet az..nemtudom.de biztos nem a dédi.próbálj meg meditálni és mikor kitisztult az agyad megszólítani és beszélni vele h ki ő meg minek csinálja ezt.
2016. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

van ilyen, de egy szellem nem tud se bántani, se ártani.


hívj segítséget vagy tegyél fel sátor négyzetet. azt megtalálod ha itt keresel a GYK-n.

2016. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Menj at masik szobaba
2016. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nezd meg hogt ott milyen aludni
2016. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!