Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szeretnék rajzolni egy Manga...

Szeretnék rajzolni egy Manga képregényt hasonló témában mint a Ghost Stories anime vagy Bújj-bújj szellem anime, ahogy tetszik. Milyen történeteket dolgozhatnék át? Milyen szellemes történeteket rajzoljak le?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok olyan sok szellemes történetet, ezért ha valaki tud mondani olyan kis történetet amiben érdekes, paranormális dolgot történtek leírná nekem?


Hogyan kezdjem el a történetet? Mit tüntessek fel feltétlenül?


2010. máj. 3. 22:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre a legjobb módszer,hogy utánaolvasgatsz az olyan témáknak,ami érdekel,és amik megtetszenek,azokat összegyúrod egy kerek,izgalmas,fantáziadús,értelmes történetté.

Olvasgass a Parapszichológia témakörben,meg mindenféle paranormális jelenségekkel,lényekkel foglalkozó könyvet,képregényt,meg nézz természetfeletti eseményekkel foglalkozó filmeket,animéket! Ha animéket nézel,az még jobb,hisz rengeteg ötletet elcsenhetsz. (Pl.: Ghost Hunt,Ghost Hound - ez unalmas,de egyszer végig lehet nézni)

Illetve olyan zenéket hallgass,amit el tudsz képzelni a mangád alá! Miközben hallgatod,jönni fog az ötlet/ihlet,legalábbis nekem jönni szokott,bár én nagyon nagy fantáziával rendelkezek. :D

Illetve sétálgass,nyitott szemmel! Nézd a környezetet,az embereket,és találj ki történeteket hozzájuk,meg,hogy annak a bizonyos embernek milyen lehetett ma a napja,és miért,lehet,hogy azért szomorú mert megölt valakit féltékenységből és most kísérti,vagy mert tanúja volt egy karambolnak,és látta az egyik halott szellemét,azért,mert régebben volt már halálközeli élménye,vagy mert régebben hatalmas ütés érte a fejér,vagy leesett valahonnan,és kómába esett,s amióta magához tért,látja a túlvilágot,stb.

Vagy,hogy van egy tó,és éjjelente hangokat lehet hallani belőle,s kiderül,hogy ott régebben egy temető volt,vagy,hogy belefulladt egy nő,akit a falubeliek boszorkánynak hittek,vagy,hogy túlvilági lények élnek benne,de csak éjjelente jönnek a víz felszínhez közel,nap közben a tó mélyére bújnak,de az emberek a tavat feneketlennek hiszik,stb.

Egyszóval engedd el a fantáziád,de sok embernek nincs mit elengedni,ez egy "képesség".

2012. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
tudom, hogy már nagyon-nagyon régi a kérdés, de szerintem még az is tök jó, ha veszel egy jól ismert szituációt. Mondjuk van egy ház, meg egy új tulajdonos. Az új akar valamit csinálni a házzal, de a régi tulajok szellemei nem akarják. És aztán ezt teljesen ki lehet facsarni. Mondjuk, a régi tulajok újjá akarják építeni, vagy vidámparkot, teljesen irreális dolgot akarnak, az új viszont mondjuk egy múzeumot az előző gazdáknak. És aztán ebből lesz az egész konfliktus.
2016. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!