Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éjjel nem tudok aludni, mert...

Éjjel nem tudok aludni, mert úgy érzem, hogy valaki figyel. Vajon mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Mivel már egy ideje nem tudok aludni, gondoltam megkérdezem,hogy vajon mi lehet ez. Nem feltétlenül szellemre gondolok, akár más is állhat a háttérben, szóval nem zárok ki semmit.


Elég régóta kezdődött, talán 1 éve. Valamilyen oknál fogva felébredek az éjjel kellős közepén, és nagyon félek, csak az a nevetséges, hogy nem tudom, hogy mitől. Ilyenkor hamar vissza alszom, mert nem foglalkozok vele. De mostanában volt már olyan mintha valaki hozzám érne. Nagyon ijesztő. Tegnap is felkeltem, próbáltam vissza aludni, mikor mintha valaki megbökte volna jó erősen a hátamat. Erre nem tudok semmilyen magyarázatot adni, mert ébren voltam, szóval biztos hogy nem álmodtam. A másik az volt, hogy a hátamon aludtam, és arra keltem fel, hogy valaki megfogta a homlokomat. Lehet, hogy ezeket csak beképzelem? Félek hogy megőrültem.... Vajon miért félek éjjel ha felkelek? Szinte halálfélelmem van 'valamitől' csak fogalmam sincs, hogy mitől.

Remélem érthetően írtam le. Kíváncsian várom a válaszokat.:)



2017. jún. 14. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyanakodj egyből valami paranormálisra. Tudom, hogy eléggé ijesztő, amikor az éjjel közepén felkelsz, és a semmitől félni kezdesz, velem is megesett pont a napokban. Az, hogy úgy érzed, mintha valaki megbökött volna, vagy megfogta volna a homlokodat, lehet az agyad játéka is. Velem sokszor volt olyan, hogy úgy éreztem, mintha valaki szó szerint erősen megszorította volna a csuklóm. Megijedtem, de aztán meg rájöttem, hogy mindez az idegeim játéka, mert megerőltettem a kezem.
2017. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy egy ingatlanközvetítő, vagy egy Jehovista. Ezek simán bejönnek szellőztetés közben a 8 légy, meg a 15 szúnyog társaságában.
2017. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, és a kevésbé értelmes válaszokat is!:) Ez az alvásparalízis tényleg érdekes dolog.:)
2017. jún. 15. 22:13
 14/17 anonim válasza:
Kapcsolj be valami halk videót(mondjuk ha van kedvenc tartalomgyártód az előny), esetleg valami hangulatlámpát ami bevilágítja a szobát, de mégse zavaróan erős. Több nem jutott eszembe. :D Nekem enyhébb tüneteim voltak, nagy szoba és fostam a sötétben. De egyszer csak nem foglalkoztam vele és elmúlt.
2017. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem vagy egy ingatlanközvetítő, vagy egy Jehovista. Ezek simán bejönnek szellőztetés közben a 8 légy, meg a 15 szúnyog társaságában."


A poloskákat kifelejtetted. :)

2017. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Ja, bocs, én voltam, nem tudtam, hogy zavar. Abbahagyjam?
2017. jún. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Amíg arra koncentrálsz, hogy keresd, figyel-e valaki, te magad akadályozod meg, hogy elaludj.

.

Akard, hogy elaludj - és sikerülni fog.

Keresd, hogy figyel-e valaki - és érezni fogod, hogy figyel.

.

Az akarat teremtő erő, a félelem megteremti a félelem tárgyát!

2017. jún. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!