Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet itt (majd) szellem?

Lehet itt (majd) szellem?

Figyelt kérdés
Tanyára fogunk költözni,akinek a tulaja egy idős bácsi meghalt. Arra lennék kíváncsi, hogy a szelleme visszatérhet? Lehet ebből "probléma"? Akik nem hisznek ezekben ne is kommenteljenek :)

2017. aug. 2. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Ne költözz tanyára! Én éltem ott jó néhány évig, de azok a rohadt madarak állandóan csiripeltek meg az a sok pollen és bogár tücsök esténként muzsikál. Arról nem is beszélve, hogy dög unalom az egész. A szellemek inkább a békés várost kedvelek, ahol a szmogtól alig lehet levegőt kapni és este hallható az elsuhanó gépjárművek hangja, miközben benzingázt eregetnek. 😏
2017. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet belőle problèma mert a "szellem" egysèges alaktalan lètező. Amit sokan szellemnek vèlnek, az a fèlelem olyan èrzèkelt hangoktól stb amiknek köze sincs a szellem szóhoz.
2017. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Azt kérted, olyanok válaszoljanak, akik hisznek is benne. Tehát arra nem vagy kíváncsi, hogy valaki megnyugtasson, hogy ez egy mese, inkább parázni szeretnél nem létező dolgoktól?

Oké, bizonyos, hogy a bácsi szelleme ott fog kísérteni, főleg éjszaka. Kint is, bent is. És soha nem tudhatod majd, hogyan akar bosszút állni azért, mert odaköltöztetek a házába.

2017. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 thoomas26 ***** válasza:
100%

Ha ez az idő bácsi szelleme, a testének halála után, nem kellő tudatosságból és/vagy az éppen elmúlt életéből valamihez vagy valakihez való túlzott ragaszkodása miatt úgy dönt, hogy nem kel át a szellemvilágba, akkor hosszabb-rövidebb ideig a köztes térben, földi síkon maradhat. Ha például a tanyáját nem bírja elhagyni, ott "kísérthet" egy ideig. De ez nagyon sok mindentől függ, az adott szellemtől és a ti mentális állapototoktól, lelki fejlettségetektől is, s ezt előre lehetetlen is megmondani, hiszen ahány eset, annyi féle.

Az, hogy tanyára költöztök, semmivel sem növeli az esélyét annak, hogy szellemi tevékenységet érzékeljetek. Ez nem helyfüggő - ilyen értelemben.

2017. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 thoomas26 ***** válasza:
100%
idő bácsi .... idős bácsi
2017. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem felnek tole,nincs ra okom! :D es koszi a valaszokat
2017. aug. 2. 17:03
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Már megint itt van. 😕
2017. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Delator te is thoomas26-ra gondolsz? Amúgy lehet majd megtapasztalod
2017. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Jah, thoomas kiborító tud lenni.
2017. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 thoomas26 ***** válasza:
100%

delator


Valaki szemében én tűnhetek kiborítónak, más szemében akár te. Nem vagyunk egyformák és nem egyezik a véleményünk, a világnézetünk sem. S ez így van rendjén.


Ám senkinek sincs, semmivel sem több vagy kevesebb joga itt lenni, mint bárki másnak.

Mindenki aszerint és abban a formában válaszol, amit saját maga a legelfogadhatóbbnak vél. Én is, más is.

Én azért vagyok itt, hogy a kérdezőnek megpróbáljak segíteni, tőlem telhetően - természetesen nem biztos, hogy ez mindig sikerül is, de megpróbálom.

Viszont a más válaszolóval való gúnyolódás szerintem éppen nem azt az érdeket szolgálja, amiért ez oldal tulajdonképpen működik.

2017. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!