Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek az őrangyaloknak...

Szerintetek az őrangyaloknak van-e nemük, és ha igen szerintetek van-e valami rendszer hogy fiúnak-fiú és lánynak-lány őrangyala van-e? Vagy ez változó szerintetek?

Figyelt kérdés
(Előre is kérem akik nem képesek szalonképes válaszokat adni, ne is pazarolják itt az idejüket)
2010. máj. 26. 21:50
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%

Az enyém 185 magas, dús rövid fekete haja van, gyönyörű barna szeme, iszonyat szexi izmos teste és iszonyatosan kedves és aranyos:) Ja és ő férjem:P

20/l

2010. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Először is érdekes lenne ki foglalhat szerepet őrangyalként!? Ha egy balesetben pont ugy történik valami hogy egy hajszálon mult az életed, az őrangyalod volt? Ha a lotton eltaláltad a nyerőszámokat az őrangyalod volt!? Vannak irások ahol az őrangyalt a tudatoddal vagy másnéven a te saját magad kiterjesztett ÉN-ével egyesitik. nekem egyszer egy látó azt mondta hoyg a nagyapám (aki már nem él) közeli hölgy hozzátartozója, ha jol emlékszem keresztannya vagy nagynénje az én Őrangyalom. Szóval nekem Nő.. vagyis legutolsó életében az volt! :)
2010. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!