Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a szobámban, vagy...

Szellem van a szobámban, vagy csak visszamaradt negatív energia?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon rossz érzés a szobámban lenni, sokszor érzem, hogy figyelnek. Nyomasztó itt lenni. Próbáltam kitisztítani a szobát zsálya és tömjén égetésével, sokat füstölőzök, hangosan megkérdeztem, higy van-e itt valaki, és megkértem, hogy hagyja el a házat, mert nem látjuk szívesen. Vettem fekete turmalint és rajzoltam fel védelmező szimbólumokat a falra. Megis még mindig rémálmaim vannak, nyomasztó érzésem és mintha lenne itt valaki, de csak ebben a szobában.

Vajon ez egy szellem, vagy csak nem sikerült eléggé megtisztítani a szobát a negatív energiától? Sok rossz dolog történt itt, egy éve megpróbáltam megölni magam, gyerekkoromban apám bántott és fogdosott, itt vagdostam magam és még sorolhatnám, de már jól vagyok, szóval nem a depresszió miatt érzem magam rosszul itt. Viszont már mindent megpróbáltam, és semmi nem segít. Már a meditáció sem megy, annyira nyugtalan vagyok itt. Inkább kimegyek abszabadba meditálni, és jógázni, itt nem bírok.



2017. okt. 22. 14:26
1 2
 11/15 kisviragufüzike válasza:
29%
Elég sok hülyeséget írtak itt neked össze vissza, de akkor most írok én is valamit saját tapasztalatból. Nekem szintén voltak sőt vannak sötét érzéseim, egyszer mikor vonattal utaztam, hirtelen mintha a semmiből jött volna, rámtört, nem tudtam megmagyarázni. Sokszor érzem én is úgy, hogy figyelnek, és hogy a sötétségből nincs kiút. Egy dolgot mondok, vagy elhiszed, vagy nem: ÖRDÖG VAN, és néha közel tud kerülni az emberhez. Nem véletlen, hogy Te is abban a szobában érzed ezt a sötétséget, ahol öngyilkosságot is el akartál követni. AZ Ördög el akar veszíteni téged, és ezt meg is próbálta már valószínűleg többször. A mindenféle ezotérikus marhaságok, füstölőszer, szimbólumok, stb., nem fognak segíteni, ezt előre megmondom, mint ahogy eddig se segítettek. Viszont van egy valami ami segít: ha hiszel Istenben, és az Ő segítségét kéred. Ő erősebb, mint az Ördög, és nem fogja engedni, hogy a sötét erők a hatalmukban tartsanak téged, mert azért adta értünk Jézus az életét a kereszten, hogy mindnyájan, akik hiszünk Benne, megmeneküljünk. A barátnőmnek is voltak öngyilkossági kísérletei, Neki is mindig ezt mondom, de az is igaz, hogy a hit nem jön azonnal és a kiút csak lassan lesz érezhető. Nem tudom, te hogy állsz hit dolgában, az tény, hogy én nem akarlak betéríteni semmilyen keresztény felekezetbe, viszont az is tény, hogy én ezen kívül, amit leírtam, más járható utat nem ismerek, tehát ezt érdemes legalább kipróbálni. Keresd a kapcsolatot Istennel, és azokkal pedig ne foglalkozz, akik megpróbálnak kiparodizálni
2017. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kisviragufüzike válasza:
29%
Ha szimbólumot akarsz kitenni, tedd ki a feszületet, Jézus keresztjét, de csak akkor érdemes, ha van benned hit. Hit nélkül semmilyen szimbólum, hókuszpókusz nem ér semmit. A pszichológust meg felejtsd el, azok József Attilánál is csak azt tudták elérni, hogy beugrott a vonat alá.
2017. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszönöm, kedves vagy, de inkább a buddhizmus felé húzok (bár még keresem az utam). Viszont értékelem, hogy segíteni próbálsz! :) ❤ Nem igazán hiszem, hogy van ördög, a negatív energiákban hiszek, amit nyilván nem valami gonosz entitás formájában kell elképzelni, hanem a traumatikus, tragikus események által kiváltott érzelmek formájában, amik nyomot hagynak egy helyen és ott koncentrálódnak. Anyag nem vész el, csak átalakul, és hiszem, hogy az emberi érzések sem tűnnek el, ha kieresztjük magunkból őket mondjuk egy vita alatt, vagy valami történés miatt kiszakadnak belőlünk. Illetve hiszek benne, hogy vannak kóborló lelkek, amik nem jutottak még el a következő életbe, de nem úgy, mint a hollywoodi filmekben. És vannak olyan lelkek is, amik soha nem öltöttek fizikai testet. Mondjuk ez így elég bénán hangzik. No de mindegy is. Ezt csak azért írtam le, hogy könnyebb legyen érteni a kérdésem.
2017. okt. 23. 16:11
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a leggyorsabban a mobilpap.hu honlapján található református lelkipásztor szolgálata segített.


Ma délután jött a "sürgősségi" püspöki szolgálat. (Hosszú ideje könyörögtem már lakásszentelésért. Ideje volt nagyon a segítségnek...)


Ui: remélem, tudtam segíteni!

2017. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

A negatív energia nyomot hagy, simán elképzelhető hogy a szobában történt negatív események lenyomatot hagytak ott.

Aki nem hiszi, járjon után, egyesek érzékenyebbek az ilyen energiákra.

Bár nem tagadom ennyi trauma után az is lehet hogy az egészet csak bemeséled, de ha már beszélték pszichológussal és úgy érzed hogy jól vagy, akkor sokat nem lehet tenni ezen a téren.


Akár a tudatalattid szórakozik veled, akár tényleges negatív energiára vagy érzékeny, mindkettőre egy bomba biztos megoldás van: gondolkodj pozitívan. Ignoráld a problémát,koncentrálj a jó dolgokra az életben. Nem a múltad határoz meg, nyilván nem fogod sosem elfelejteni a rossz dolgokat amik történtek veled, meg kell tanulnod együtt élned velük, de az sokat nem segít ha ezen rágódik az ember, csak bevonzod vele a rosszat.

Csak gondolkodj pozitívan, semmi másra nincs szükséged:)

2017. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!