Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Helyes az elméletem? Mivel...

Helyes az elméletem? Mivel próbálnád cáfoln?

Figyelt kérdés
-Ha a szellemek képesek a "mi fizikai valóságunkra" hatni (pl. tárgyakar elmozditani) akkor nem csak mentálisan hanem fizikailag is árthatnak az embereknek.
2010. máj. 30. 10:53
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
26%
Faszkivan az ilyenekkel akik csak pattognak de a kérdésre nm válaszolnak! El lehet takarodni! Amúgy az elméleteden sokat gondolkodtam én is. Bár én még nm találkoztam szellemmel. De ez egy elég érdekes téma:D
2010. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Én a hivők vélemányére vagyok kiváncsi, hogy ők mit gondolnak erről. Esetleg egy médiuméra is.
2010. máj. 30. 11:46
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
hm... Tegyük fel hogy léteznek (szkeptikus vagyok én is, de nem takarodok, csak leírom hogy mi az ami cáfolatnak minősülhet a kérdésedre). Szóval vannak szellemek, és olyan szinten tudnak hatni a tárgyakr hogy pl simán rámdob egy féltéglát, vagy akármi. Ha tudnának ilyeneket csinálni, nyilván csinálnának is, (ahogy itt történelmes példa is volt) ha pedig csinálnának, azt látnák az emberek, és nem lenne ennyi szkeptikus. Szóval ha vannak szellemek, akkor nem tudnak dobálózni, ha mégis tudnak dobálózni azt jól titkolják.
2010. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Utolsó. A Poltergeist ról hallottál már_
2010. máj. 30. 11:59
 15/30 A kérdező kommentje:
*?
2010. máj. 30. 12:00
 16/30 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van
2010. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nem tudnak dobálózni semmi ilyesmit.Aki hitetlen az menjen el egy médiumhoz de egy igazihoz én tudok egyet többször is voltam nála.Bizony ott szellemet idéztünk és olyan válaszokat kaptam amit csakis az általam elvesztett rokonom tudhatott de még a gondolataimat is tudta és leírta.Ez úgy igaz mint ahogy itt ülök!!Nem tudtam megcáfolni!!Aki nem hiszi menjen el és utána próbálja meg megcáfolni!
2010. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok és 11.16-os egyben.Úgy értettem az első válaszomat,hogy amikor voltam ezen a szellemidézésen minimum 2 ember kellett,hogy legyen annyi energia amivel megmozdítja a széket(igen megmozdította és írt!!)és ír.Kipróbáltam ahogy én levettem a kezemet a székről megállt mert nem volt neki elég energia ahhoz,hogy tárgyat mozdítson belőlünk nyerte az energiát.Lehurroghatnak a hitetlenek de ami ott történt azt a szkeptikus párom sem tudta megcáfolni.Azóta persze nem szkeptikus:)Nincs ahhoz erejük(joguk),hogy kihassanak a földi létre a tárgyak mozgatásával csak úgy önszántukból.Egyébként meg ott már bosszúvágy méreg sincs tehát nem térne vissza egy lélek azért,hogy bosszúból megöljön megfojtson egy Hitlert vagy ilyesmi gonosz embert.
2010. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. Az ártó, gonosz szellemek is ezt csinálják. Akik szerint nincsenek szellemek, szeretnék tőlük valami bizonyítékot látni (nem mondtam, hogy vannak).
2010. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
a szellemek (vannak és kész), max azok életét keserítik, aki embert ölt!
2010. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!