Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Helyes az elméletem? Mivel...

Helyes az elméletem? Mivel próbálnád cáfoln?

Figyelt kérdés
-Ha a szellemek képesek a "mi fizikai valóságunkra" hatni (pl. tárgyakar elmozditani) akkor nem csak mentálisan hanem fizikailag is árthatnak az embereknek.
2010. máj. 30. 10:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, inkább visszavonom.
2010. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

ma 11:50-es vagyok.

Én nem akarok mindenképpen racionális magyarázatot találni mindenre, de a kopoo szellem jelenségre is van. Hogy ki melyiket hiszi el az az ő dolga.Bele lehet magyarázni ezt is, meg azt is. Mindazonáltal, a te feltételezésed az volt hogy a szellemek hatalmas erőkkel hajigálnak tárgyakat (hiszen ahoz h ártani tudjanak nekünk ahoz valami ilyesmi kell, midnenesetre nagy erő). A poltergeist meg ha jól tudom nem egészen ez, az alatt legfőképpen a furcsa eredetű zajokat értik (javíts ki ha tévedek, előfordulhat), amivel - ha csak nemvesszük számba a nagyi szívinfarktusát - nem bánt embert fizikailag.

A szkeptikus pedig a görögül "átgondol"-t jelent, nem pedig azt, hogy teljességgel elutasít. -nem mindegy.

2010. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

létezésüket nem lehet bizonyítani, mert nem látja őket mindenki-> nem mindenki de aki hisz benne és van ilyen képessége, az igen.Nyilván aki nagyon cáfol, az nem spirituális, és fáj nei hogy valaki képes szellemeket is látni.


Igen, fizikailag is képesek " beleavatkozni" ez az emberek életébe, ha megzavarják őket, de ha nem akkor megélnek a saját kis helyükön (mellesleg én nem látom, csak érzem a szellemek jelenlétét valamikor)

2010. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Igen sokan nem látják őket ha léteznek is, de azért egy repülő bmw feltűnne.:) najo vagy bármi, csak érzékletes példa kellett. Tehát ha olyat tudnak tenni amivel megölhetnek valakit az látszik na. Nem kell hozzá őket látni.
2010. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem a szellemekről,hogy az oylan emberek találják ki,akiknek vmi rosszul sikerül, elrontanak vmit,és arra fogják,h rossz szellemek megátkozzák őket
2010. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
24%
meg is tud erőszakolni
2010. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
jaja erőszakolás a képben van (takarodj mán a hülye válaszaiddal) én nemtudom h léteznek mert nem láttam még 1et sem de nemtudom kizárni a létezésüket!
2010. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
aki nem hisz bennük ez van én mondom nemtudom nem kizárható a létezésük elvileg nagyon ritkán jelennek meg ("elvileg")
2010. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én maximálisan hiszek a szellemekben, még soha nem láttam egyet sem, de tudom hogy léteznek és rendesen fosok is tűlük. Szerintem az elméleted helyén való, sőt már hallottam is ilyen esetről (nem tudom mennyi igazságalapjuk volt).

Én rühellem a szkeptikusokat, mert annyira idegesítő hogy hülyének nézik azokat akik hisznek a szellemekben. Biztosan léteznek. Az egy dolog hogy valaki fél tőlük és ezért tagadja a létezésüket... :)

2010. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A szkepticizmus (a görög „σκέπτεσθαι”, szkepteszthai szóból, melynek jelentése körbenézni, megfontolni)nem tagadni.Mind1 ő bajuk, később érnek. Amúgy meg éljen a karma azt csá :D
2010. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!