Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak szellemek? Nagyon...

Vannak szellemek? Nagyon parás vagyok.

Figyelt kérdés
Szóval úgy kezdődött minden, hogy egy este itt voltak unokatestvéremék és nagynéjmémék. A legkisebb uncsim 2 éves és a konyhában volt. Én, a testvéreimmel és a másik 3 unokatestvéremmel gépeztünk, szüleink pedig a nappaliban beszélgettek. A konyhában félhomály volt, tehát nincs ajtó a nappali és konyha közt. Mentem inni, és a 2 éves uncsim mondogatta, hogy szia bácsi, de rajtam kívűl senki nem volt ott és nem is felém fordult, amikor mondta. Mi lehetett? Vagy csak félrebeszélt? Azóta nem nagyon merek aludni se. Eddig nem hittem az ilyenekben és továbbra se szeretnék.
2017. dec. 28. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a szellemektől kell félni, hanem az élőktől. Szóval? Nyugi!
2017. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb megy hozzátok uncsitesód, és megint beszélget valami bácsival, akkor elkezdhetsz félni. :D Vagy kérdezd meg a szüleit, hogy otthon is beszélget-e valami bácsival. Ha igen, akkor tökmindegy, hogy szellem vagy képzeletbeli, mert ha szellem, akkor nem téged zaklat.
2017. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vannak is, nem szeretnék, hogy félj tőlük. Unatkoznak.
2017. dec. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.: Nincsenek szellemek(tudtommal).

2.: Csak megprankeltek(tudtommal).

2017. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nemtudom, azt mondják, hogy a gyerekek 3 éves korukig látják a szellemeket. Szerintem is kérdezd meg, hogy otthon is beszélget valami bácsival, és ha azt mondják hogy nem akkor sem kell félni, hisz a szellemeket nem zaklat téged
2017. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!