Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek szálltak meg?...

Szellemek szálltak meg? Visszatért valaki?

Figyelt kérdés
Hónapok óta, nagyjából dédnagyanyám halála óta úgy érzem, mintha nem egyedül lennék éjszakánként a szobámban. Néha felriadok, és látok árnyakat, hallom lépések zaját a közvetlen közelemből, de ahogy lámpát kapcsolok, minden megszűnik. Azonban tegnap éjjel felébredtem, és láttam egy ezüst színű árnyat távozni az ablakon át, majd pedig kiabálni szerettem volna a testvéremnek, hogy jöjjön át, de nem jött ki hang a torkomon, egyszerűen megnémultam, egy időre meg is bénultam. A segítségeteket szeretném kérni, hogy vajon mi lehet ez az egész? Van valakinek hasonló tapasztalata? Köszönöm!
2017. dec. 28. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ez a múlt éjjeli ébredés utáni bénulásos dolog valószínűleg alvási paralízis lehetett. Semmi természetfeletti, már nekem is volt ilyenben részem.

A többit pedig lehet, hogy csak beképzeled. Sötétben élénkebb a fantáziád, de amikor lámpát kapcsolsz, automatikusan megnyugszol és ezért múlnak el az árnyak, léptek zaja stb.

2017. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Alvásparalízis. Álom illetve ébredés között vagy emiatt előfordul hallucináció.
2017. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alvási paralízis, gyerekként nekem még ufonauták is járkáltak cél nélkül a szobámban, de persze azonnal eltűntek mikor elmúlt a bénulás. Akkoriban sokat olvastam az ufókról, úgy hogy róluk hallucináltam. Más meg angyalokról, démonokról, szellemekről, attól függően mi áll közel a világképéhez. Nem kell törődni vele, semmi bajod nem lehet, az egész a képzeleted szüleménye.


Ez egy alvási zavar. Mikor alszol a tested béna (mert különben mozognál ahogy álmodban teszed). Mikor felébredsz a bénaság elmúlik és az álom is megszűnik. Alvási zavarnál előfordul hogy felébredsz de béna maradsz és egyfajta alvási állapotban vagy, hallucinálsz. Ettől van az egész.


Mondjuk ha már hónapok óta tart akkor lehet hogy nem ártana orvoshoz menni vele, mert pár alkalom még nem gáz, de ha gyakran előfordul akkor nem árt kezeltetni.

2017. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
Ha megszállna, arra nem emlékeznél, mivel nem vagy a testedben.
2018. jan. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!