Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démon vagy rosz szellem van a...

Mattheew15 kérdése:

Démon vagy rosz szellem van a házunkban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy régi dologgal szeretnék hozzátok fordulni, ami a minap furcsa módon szóba került de kezdem is az elejétől. Kb 3-4éve történhetett velem hogy láttam egy körülbelül 6éves gyerek méretű fekete, vékony valamit ami nagyon csúnya volt és rémisztő, este volt felkeltem valamiért, kinyitottam a szemem és megláttam azt a valamit a számítógépes asztalunk alatt. Csak nézett engem és vicsorított. Azt hiszem a szeme fehér színű volt. Annyira megijedtem hogy meg sem tudtam mozdulni csak a szememet csuktam be, mire kinyitottam a szememet addigra eltünt. Többször voltak olyan estéim mikor nem tudtam hogy álmodok vagy sem a lényege az volt hogy nek tudtam mozgatni a testemet viszont a szememet igen, a saját akaratommal mozgattam, pislogtam stb de közben bennem volt az érzés hogy valaki itt van mellettem és bántani akar, liheg a nyakamra..3testvéremmel vagyok egy nagy szobában. A nagyobbik testvérem is mesélte hogy többször fordult vele elő ugyan ez mint velem csak felette ott állt valami. Amiért ezeket a dolgokat leirom nektek az azért van mert ma, elmeséltem ezt az edesanyamnak es azt mondta hogy amikor a kisöcsém az én ágyamon alszik, mikor éppen nem vagyok itthon, akkor mindig betolja a széket a számítógépes asztalhoz mert nem tud aludni mer fél, de sosem mondta el hogy miért. Ugye ő erröl sosem tudott. Ezért ez elég furcsa..(hozzateszem hogy a szoba azota nem valtozott berendezéssel kapcsolatban) Mit gondoltok mi lehet ez? Kérlek segítsetek.. AKI CSAK HULYESKEDNI AKAR AZ MENJEN MASHOVA KERLEK TITEKET.

2018. máj. 10. 23:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
"...a lényege az volt, hogy nem tudtam mozgatni a testemet, viszont a szememet igen..." Ez az alvásparalízis(alvási bénulás) tökéletes leírása.
2018. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk, a számítógépasztal alatt vicsorgó "valamit" ez nem magyarázza meg, ha azt valóban ébren láttad és nem álom volt.
2018. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves Választ adó emberkék. Amikor láttam azt a valamit akkor ébren voltam.. Tudtam hogy mit látok. Érdekesnek találom hogy rajtam kivül a testvéreimnek is alvás paralízise lenne.. Na és azt mivel magyarázzátok hogy a kistestvérem is fél a számítógépes asztalunk alatt lévő "lyuktol"??? Hozzátenném hogy nem tud semmit arról amit láttam!!!
2018. máj. 12. 00:19
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

"Démon vagy rossz szellem van a házunkban?"


Szerintem igen.


Valószínűleg ott egy átjáró van és gonosz lélek tanyázik. Be kell záratni spiritisztával illetve megszenteltetni, mielőtt valami komolyabb baj történik a családoddal vagy a tesóiddal.


Az a lény már kinyilvánította magát, a következő lépés a megszállás lesz, ha nem csináltok valamit és ez komoly dolog.


De bírom, amikor a sok szkeptikus belemagyaráz mindenféle paralízist meg egyből pszichiátriára küldene mindenkit csak azért, mert valami olyat lát, ami nem evilági és ami nem volt benne az általános iskolai tankönyvekben.


Igen, optimális esetben nem szabadna ilyen lényekkel, lénnyel találkozni itt az életben, de ha már megtörtént, akkor nem a begyógyszerezés, meg a diliház a megoldás, hanem azon a szinten kell legyőzni ezt a dolgot, amely szinten tanyázik és az nem a tüneti kezelés meg a h..ének nézés.

2018. máj. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező!


Esetleg nem csináltatok "játszásiból" valamiféle idézést, nem használtatok Quija-táblát vagy bármiféle mágiát, okkult dolgot, tárgyat?


Mert ha csak nem az előző v. elhunyt lakó vonzotta be ezt a lényt, akkor akár te/ti is felhívhattátok magatokra valamivel az entitás figyelmét.

2018. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak megmagyarázhatatlan dolgok azért, nálunk ahogy megyek a mosdóba van egy kanyar, ott mindig megborzongok este, pedig nem vagyok félős, nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban.

Múltkor a húgom mesélte, hogy azt álmodta, hogy pont abban a kanyarban belecsapott valaki a tenyerébe, mikor sötétben ment a mosdóba. Azóta ő se szeret arra járni este. Pedig nem beszéltünk neki róla.

2018. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kis Szurke ***** válasza:
17%
és ha egy ufonauta próbált elrabolni és felboncolni?
2018. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!