Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet? Valaki segítsen:$

Ez mi lehet? Valaki segítsen:$

Figyelt kérdés

Pár hete kezdődött.Kopogásokat hallottam éjjel a szobámban.3-4 egymás után van amikor csak kettő ilyenkor nem merek megmozdulni.Mostanába azt csinálom hogy a tévére alszok el ilyenkor nincs kopogás.Tegnap este hamarabb kikapcsolt a TV minthogy elaludtam volna és megint volt 1-2 koppantás kicsit megijedtem de elaludtam este nagyon rosszat álmodtam a szobámban élő vmiről.Feküdtem az ágyban ő ott volt nem tudtam mozdulni és hangom sem volt.Azt hittem valóság.Aznap délelőtt citromos füstölőt égették amiről azt hallottam elűzi a rossz dolgokat.De nem égett végig lehet "megharagudott"? Egyébként nem félek tőlle annyira.Csak nagyon rossz hogy 1kor alszok el és 6 kor kelek a suli miatt... Légyszi ne nézzetek hülyének ha nem tudtok normálisan válaszolni inkább ne 😅

Ja és barátnőmmel quija táblával tudunk esetleg vele beszélni?Hogy mit akar? Köszi a válaszokat 😊



2018. jún. 11. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
majd elmúlik.
2018. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Előttem már leírták, hogy a kopogás szinte biztosan a hőtágulás miatt van. Mivel mostanában magas a hőmérséklet, ráadásul viszonylag nagy volt a hőingás az elmúlt pár hétben, ezért azt hallod, hogy a bútorok térfogata megnő, ezért pattognak. Egyes fafajtákra, illetve a hanyagul megmunkált fára ez jellemző.
2018. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!