Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az evp jelenség bizonyítja a...

Az evp jelenség bizonyítja a szellemek létezését? Mi ez a hang amit felvettem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nemrég új házba költöztem ami szerintem régi építésű lehet csak felújították. Kipróbáltam hogy tudok-e evp-t rögzíteni, mert nekem valami gyanús volt. Régebben is vettem már fel ilyeneket, de azok mindig nagyon halkak voltak. Még fel is raktam youtube-ra de valahogy senki se akarta hallani :s


Csináltam 3-4 darab kis 1-2 perces felvételt, teljes csendben, semmi zaj nem volt. A telefon nem is vesz fel mindent, mert amit én éppenhogy hallok azt a felvételen már nem lehet hallani, csak az alapzúgást. Találtam többet is, kész evp anomália ez a ház. De van 2 ami teljesen hangos és érthető! Nem én beszélek a felvételen, nem is a szomszéd, senki. Az első nem is igazán emberszerű, inkább olyan mintha valami gép beszélne. Felraktam youtubera, direkt egymás után töbször beraktam, mert elsőre nem lehet érteni! Fülhallgató kell hozzá max hangerőn, meg azért figyelni kell.

A második akkor következik amikor vált a kép.


[link]


Mi ez? Hallucinál a telefon? Ezt már tényleg nem lehet megmagyarázni. Mert ha 1-2 ilyen lenne oké, de igazából bármikor lehet ilyet csinálni. Nem rádióadás, mert ez még csak nem is hasonlít azokhoz a hangokhoz amiket a rádióban lehet hallani. Vagy spontán összeált a zaj érthető beszéddé? De alapzúgáson kívül semminek se kéne ott lennie.


Ti értitek mit mond?



2018. júl. 29. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is hiszem, hogy egy fehér zajt meghallgatva, néha(!) értelmes szavakat lehet hallani, ha jól odafigyelsz. Elektromos készülékek képesek felvenni a szellemek hangját, vagy épp lefényképezni. Mi emberek nem halljuk vagy látjuk őket, de elektromos felvevő készüléket visszajátszva hallhatjuk, vagy épp fényképen megjelenhetnek elmosódott árnyak, alakok.
2018. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Én a felvételen semmi beszédjellegűt nem hallok. Az első mintha valami sirály lenne, a második meg két halk dübörgés, ami akármi lehet. Szomszéd házból mosógép, vagy hőtágulástól megreccsenő gerenda, ilyesmi.

Teljes, 0 decibeles csendet te nem fogsz tapasztalni sehol egy 10 másodpercre se, főleg nem lakott területen. Attól, hogy te nem hallottad, a digitálisan felhangosított felvételen nyilván ott lesz minden. Az a felület is vezeti a hangot, amire a készüléket teszed le, azt végképp nem hallhatod, amit esetleg azon keresztül fog. Ez két annyira meghatározhatatlan és általános zaj, hogy 100 földi dologból 99 előidézheti bármelyiket 500 méteres körzetben. Engem nem győztél meg :D

(Amúgy én is játszadoztam ezzel tizenévesen, móka volt, pacsi!)

2018. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Utolsó azért nem hallod mert gyenge a fülhallgatód. Nem dübögés van a felvételen hanem érthető beszéd. Tudok különbséget tenni a zajok és a beszéd között. Nem én képzelem oda.


A felvétellel semmit se csináltam csak adtam hozzá egy kis plusz hangerőt.

2018. júl. 30. 09:30
 4/12 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy 1 megtekintése van a videónak, vagyis meg se nézted. Akkor is ennyi volt amikor kiírtam a kérdést. Próbálsz megmagyarázni nekem olyan dolgokat amiket én is tudok, jobban mint te.
2018. júl. 30. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Pistike egy kínai mobil mikrofonjával megfejtette a szellemvilág évezredes titkát.
2018. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Megfejtettem!

Egész pontosan ezt mondja a szellem:


"Hamilton az élen, szorosan mögötte Raikkönen..."

2018. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Pistike egy kínai mobil mikrofonjával megfejtette a szellemvilág évezredes titkát."


1. A Pistike név nagyon nem illene rám

2. Nem kínai a mobilom

3. Olvasni se tudsz mert ott van a linkben hogy ezt nem én találtam ki

4. Idióta vagy és nem kell kötekedni, a videót meg se nézted


Buta ez a weboldal.

2018. júl. 30. 11:42
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Hali!

Én megnéztem a videót, le is töltöttem, audacity-be felerősítettem, de így sem érteni semmit. Az elsőre még ráfogható hogy evp, de a második az két dübbenés szerintem is. Ahogy előttem is írta valaki az a tárgy amin a telefonod volt abban is terjednek a hangok. Kivéve esetleg ha a telefont egy pihe-puha vastag szivacsra tetted...

2018. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem hallok én se semmiféle beszédet, csak dübögést meg végig zúgást,sistergést. Persze lehet,hogy tévedek és az valójában nem dübögés hanem beatboxolni akar a szellem ez meg a basszus lenne.
2018. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sincs normális hangfalam, de ha logikusan gondolkodom a szellemvilágról, akkor nyilvánvaló hogy nem emberi beszéddel kommunikálnak. Lehet képesek a mi számunkra érthetővé alakítani valahogy a mondanivalójukat, de ez csak szándékos lehet, tehát ha neked akarnak mondani valamit, de nem igazán úgy tűnik. Szerintem nem szellemek, esetleg más dimenziók hallatszanak át hozzánk?
2018. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!