Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kislányom, négy éves már egy...

Kislányom, négy éves már egy hónapja, de még mindig mesél előző életeiről, mikor növi el? Vagy gond van vele?

Figyelt kérdés
Kiskorában is fúra volt ,mikor temetőbe jártunk ő látott embereket ,akit én nem és a szemével is követte stb de ez 2 éves korában volt.Volt mikor este ,mondta bújjunk el jönnek a szellemek,3 évesen sokszor mondta hogy mikor itt jártam ,mikor én voltam stb ,mikor felnőtt voltam. Van két bátya ők már nagyobbak ,már kérdezte tőlem a nagyfiam mért mondja a húga azt ,hogy ő volt fiú is ezelőtt ,de most lány vagyok.Nincs vele amúgy semmi gond,könnyen barátkozik,és az oviban is nagyon szeretik,sok barátja van! De mint minden szülő aggódok érte.

2018. aug. 30. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Jegyezd fel, amiket mondd (főleg dátumokat, neveket, időpontokat), és próbálj meg utána járni, vagy ha nem tudsz, akkor add oda egy közösségnek, akik megteszik helyetted. Szerintem szabadidejükben sokan szívesen kutakodnának ilyenek után.
2018. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell féltened. Neki ez a természetes. El tudja választani a jelenlegi életét az előzőektől, nem fogja keverni vagy félni az egésztől. Ez csak számodra félelmetes, mert nem te tapasztalod. Vagy pontosabban miért aggódsz? Nekem is van egy idősebb rokonom, aki szintén gyerekkora kapcsolatban van ezzel a világgal, igazából meg nem mondanád róla, egy teljesen normális, kedves hölgyről van szó, tudja kezelni a helyzetet. Neki ez olyan normális mint nekünk az, hogy nem látjuk ezeket a saját szemünkkel.
2018. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Második vagyok.

Még csak annyit, hogy ha megkérhetlek rá, ne mondogasd neki, hogy csak kitalálja, nem is igaz és nem létezik. Olyan adottsága van, ami úgy tűnik, jobban ragaszkodik hozzá, hiszen ilyen idős korban már javában kezdik kinőni, a kislányod pedig természetesen csacsog erről. Hidd el, nagy előnyévé fog válni a továbbiakban, nyitottabb lesz érzelmileg, empatikusabb, határozottabb, hiszen nem kellett titkolnia ezt a részét, felvállalhatta és ebben az anyukája is társa volt.

Persze nem mondhatom meg, hogy mit csinálj, de remélem, hogy jó döntést hozol végül.

2018. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 leértékelt ***** válasza:
19%
Semmi baja a lányodnak, de rólad ez nem mondható el.
2018. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Krúdy Gyula ***** válasza:
92%
Írj le mindent amit mond. Ezzel segítheted a legjobban.
2018. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 leértékelt ***** válasza:
42%
Én vagyok az egyetlen, aki az anyát furcsának találja? 🤔
2018. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
idővel kinövi, vagy ki nőheti, de szerintem is rendben van. nézd úgy hogy vannak emberek akik a fél életüket feláldozzák csak hogy egynek lássák egy apró emlékéért, neki meg...adott lehet valamelyik ősöd is amimeg pláne, nem átok. s az ember miért hiszi azt hogy az élet egy vasút ahol mindennek menetrend szerint Kell működnie? mond a fiadnak, hogy a huga olyan különleges ember aki, a legtöbb emberrel ellentétben, több dologra emlékszik...(engem mondjuk érdelelne miket mond malyd ha törizni fog)
2018. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 thoomas26 ***** válasza:
92%

A gyermekek egy részének kb. 6-7 éves koráig vannak szellemi észlelései (tehát látják egyes szellemeket), valamint élénken emlékeikben élhetnek korábbi életük képei. Ez teljesen normális, s kevés kivételtől eltekintve később úgy elnövik, hogy semmire sem emlékeznek mindebből.

Nehéz megítélni, mi a helyes hozzáállás, hiszen elfojtani, butaságnak bélyegezni sem szabad, viszont túlzottan belemélyedni sem. Valahol a kettő között kell megtalálni az arany középutat.

A világ természetes dolgának kell felfogni, s hagyni, hogy a gyermek a maga módján élje meg mindezt, ugyanakkor a hangsúlyt a jelen életére kell helyezni.


Amelyik gyermeknek dolga van mindezzel, később is megtartja e képességét - ha nem fojtjuk el azzal, hogy képzelgésnek minősítjük mindezt.


Kicsit hasonló ez ahhoz, mint amikor az éppen haldokló már látja a korábban eltávozott szeretteit, mi pedig nem, noha mellette állunk. Sok esetben legyintenek rá a körülállók, mondván "már kezd megbolondulni a drága", ám sok esetben valós látomásról beszélhetünk. Ők már közel vannak a szellemvilághoz, a fizikai világtól elválasztó fátyol számukra már vékonyodik - a gyermekek pedig MÉG közel vannak hozzá.

2018. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%

Érdekes, hogy ahogy telik az idő és minél jobban elmúlnak az ösztönös érzékelések, az ösztönös cselekedetek, úgy ezek az adottságok is elmúlnak.

Miért kellene amiatt aggódni, hogy ő lát ilyeneket? Miért baj az? Csak azért, mert mi nem? Honnan tudod, hogy ő nem a valóságot látja és mi nem látjuk azt?

2018. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Nincs baj a lányoddal, írd fel, amiket mond, és tedd el, egyszer érdekes lehet még. És nagyon kérlek, hagyd gyereknek lenni, nem tart sokáig ez a korszak, hadd élvezze ki!
2018. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!