Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kislányom, négy éves már egy...

Kislányom, négy éves már egy hónapja, de még mindig mesél előző életeiről, mikor növi el? Vagy gond van vele?

Figyelt kérdés
Kiskorában is fúra volt ,mikor temetőbe jártunk ő látott embereket ,akit én nem és a szemével is követte stb de ez 2 éves korában volt.Volt mikor este ,mondta bújjunk el jönnek a szellemek,3 évesen sokszor mondta hogy mikor itt jártam ,mikor én voltam stb ,mikor felnőtt voltam. Van két bátya ők már nagyobbak ,már kérdezte tőlem a nagyfiam mért mondja a húga azt ,hogy ő volt fiú is ezelőtt ,de most lány vagyok.Nincs vele amúgy semmi gond,könnyen barátkozik,és az oviban is nagyon szeretik,sok barátja van! De mint minden szülő aggódok érte.

2018. aug. 30. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
leértékelt... Miért lenne furcsa az anya? Szerintem minden rendben, abban semmi különös, hogy ha egy anya aggódik a gyerekéért, és tanácsot kér. Sőt ha ugy érzi, hogy egyedül nem tud bizonyos dolgot szituációt megoldani, nagyon is természetes, hogy másoktól kér segítséget, vagy tanácsot.
2018. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%

Nem igaz. A kérdéséből látszik, hogy nem fogadja el.

Pl.: fura volt neki, hogy régebben a temetőben is látott olyan embereket, akiket ő nem.

Ráadásul eleve az a kérdése, hogy mikor növi ki a dolgot, nem az, hogy elfogadja.

Más gond meg nincs vele. De miért gond ez?

2018. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem vele van gond, hanem veled, hogy a gyermeki képzelgéseket valóságnak fogod fel.
2018. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%

Nincs senkivel sem gond, csak az anya a saját lányát furának nézi, pedig nem az.

Mitől lenne csak képzelgés? 4 évesen annyi ilyet látott már, hogy maga is ezt képzeli? Vagy olyan sok ilyen filmet nézett, vagy honnan merítene példát erre?

2018. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Gyerekként én is láttam fura dolgokat, amiket mások nem, és van, amire mai napig emlékszem, pedig már felnőtt vagyok. De engem nem hagytak teljesen gyereknek lenni, és ez nem volt jó.
2018. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
A kisgyerekek hajlamosak látniszellemeket stb. Ezt majd kinövi az előző életére meg lehetséges hogy emlékszik neki nem törlődött és hozzáférhető
2018. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
41%

Huu, ilyen korban tényleg ki szokták nőni. Jó, hogy a lányod még mindig emlékszik és érzékel:)

Nincs semmi furcsa a lányodban, nem kell féltened. A gyerekek érzékelik a szellemeket és az olyan lényeket, amiket mi már nem láthatunk. Az aurát is érzékelik, ezért van pl. hogy a csecsemők nem pontosan a szemedre, vagy az arcodra fókuszálnak hanem a homlokra, vagy kicsit a fejed felé.

Néha, ha lesz még ilyen alkalom, akkor írd fel azokat amit mond. Neveket, hol járt régen, dátumokat, mire emlékszik. Vagy esetleg hogy kiket szokott látni, van-e olyan szellem amelyiket gyakran látja, stb.

Ha teheted, akkor ne nyomd el ezt az érzést, és képességet benne. A továbbiakban próbáld támogatni, hogy ne veszhessen el az érzékelése, mint másoknál.

Az elvesztés mondjuk erős szó - valójában elhalványodik, de gyakorlással ismét elő lehet hozni. De, ha gyerekkorától fogva vele van, akkor sokkal könnyebb lesz :)

Ha gondolod, akkor írj rám privátba, ha igényelsz kutatómunkát, akkor meglátom mit tudok kideríteni:) Ha utánajársz, és valóban megtalálod a lányod előző inkarnációját, akkor te is egy nagy élménnyel tudsz gazdagodni.

2018. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!