Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez a furcsa lény?

Mi lehet ez a furcsa lény?

Figyelt kérdés

Egy dunai ártéri erdőben voltam kirándulni, és furcsa mormogásra lettem figyelmes. A testvérem azt kérdezte, hogy mi ez, mert ő is hallotta. A tesóm látott is egy kobold-törpe szerű lényt, amint a dunaparton jeleket rajzol a homokba, egy szabályos, pálca szerű bottal. Amikor meglátta, hogy nézik mormogott vmit, és eltűnt. Volt mellette egy kutyhószerű bunker, amiből fény áradt, és egy gömb, meg vmi jogar volt bennt. Én is láttam, hogy átszalad az úton. Egy lány ugyanabban az erdőben látta a lényt, amint fára mászik. Hasonló kinézetűnek és viselkedésűnek írta le. Nem tudtuk mire vélni, elneveztük "remetének".


A törpe hosszú szakállat viselt, orra horgas, kb. 1 m magas, a ruhája, csizmája, és süvege barnás. Mély, mormogó hangja van.


Mi lehet ez? Normális válaszokat pls. Ha valaki nem hisz az ilyen lényekben, és trollkodik, az ne is írjon!


A (normális) válaszotokat előre is köszönöm☺



#remete #törpe #kobold #manó #misztikus lény #mágikus lény #ártéri erdő #Erdei törpe #Erdei lények #Erdei misztikus lények
2018. szept. 20. 14:38
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
67%

Miért ne élhetne abban az erdőben törpe hajléktalan? Horgas orrú kobold-törpe viszont igen?

Attól, hogy nem tudtok a pöttöm csöves létrzéséről még ott lehet.


Amúgy milyen egy kobold? De most komolyan. Minden mesében és filmben más.

2018. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
A falut, ami mrllette van ,jól ismerem. Meg nem is volt emberi. Egy ember nem tud olyan gyorsan mászni a fán, és mi volt a gömb, meg a jogar? Az erdő keskeny, ha hajkéktalan lenne, nem csak 3-an láttuk volna. Meg olyan koboldos volt
2018. szept. 22. 09:14
 13/38 A kérdező kommentje:
Kis termetű, horgas orrú, a láb-és kézfeje megnyúlt,hosszúkás. Csizmája, ruhája, süvege barna. Hosszú szakálla van. Ráncos, idős, de fürge. Jól mászik fára. Volt medálja, és furcsa jeleket ragzolt a homokba. Nem úgy beszélt (mormogott) mint egy ember,és más nyelven
2018. szept. 22. 09:19
 14/38 anonim ***** válasza:
Már jelentem is a kérdést.
2018. szept. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Miért???
2018. szept. 23. 18:58
 16/38 anonim ***** válasza:
Mert egyesek gyokereknek zavaró, ha ezotéria témában ezoterikus kérdést teszel fel.
2018. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Hát igen! Nincs ebben semmi sértő!
2018. szept. 24. 16:48
 18/38 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem sértő az ha begombázol, csak aztán ne csodálkozz, ha hülyének néznek.
2018. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Begombázlak??? Ezt hogy a francba érted?
2018. szept. 26. 20:07
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek hajléktalan volt, ezért nézett ki öregen mert alultáplált. Kidobott játékokat gyűjt pl jogar ilyesmi. Nem evett spenótot ezért ilyern kis termetű, nyiszlett lett. Te eszel spenótot?
2018. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!