Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez a furcsa lény?

Mi lehet ez a furcsa lény?

Figyelt kérdés

Egy dunai ártéri erdőben voltam kirándulni, és furcsa mormogásra lettem figyelmes. A testvérem azt kérdezte, hogy mi ez, mert ő is hallotta. A tesóm látott is egy kobold-törpe szerű lényt, amint a dunaparton jeleket rajzol a homokba, egy szabályos, pálca szerű bottal. Amikor meglátta, hogy nézik mormogott vmit, és eltűnt. Volt mellette egy kutyhószerű bunker, amiből fény áradt, és egy gömb, meg vmi jogar volt bennt. Én is láttam, hogy átszalad az úton. Egy lány ugyanabban az erdőben látta a lényt, amint fára mászik. Hasonló kinézetűnek és viselkedésűnek írta le. Nem tudtuk mire vélni, elneveztük "remetének".


A törpe hosszú szakállat viselt, orra horgas, kb. 1 m magas, a ruhája, csizmája, és süvege barnás. Mély, mormogó hangja van.


Mi lehet ez? Normális válaszokat pls. Ha valaki nem hisz az ilyen lényekben, és trollkodik, az ne is írjon!


A (normális) válaszotokat előre is köszönöm☺



#remete #törpe #kobold #manó #misztikus lény #mágikus lény #ártéri erdő #Erdei törpe #Erdei lények #Erdei misztikus lények
2018. szept. 20. 14:38
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Akkor miért volt szakálla, ha gyerek volt?

Egyébként nagy ritkán, de eszek spenótot😄😉

2018. szept. 27. 14:44
 22/38 anonim ***** válasza:

törpe. tündér. kobold. démon(!). erdőszellem.


vagy too much LSD.

2018. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Köszi☺☺☺!

Egyébként ezek a lények mit csinálnak?

Őriznek vmit?

Ha igen, mit?

2018. szept. 30. 19:49
 24/38 anonim válasza:
Valaki hivja már Mulder-t!
2018. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
80%
Szetintem az egy hajléktalan.Valószinű màr bàntalmazhattàk koràbban szegényt.Azért menekül a fàra ha meglàt valakit.
2018. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Végülis... Logikus.

De nem ember

2018. okt. 14. 20:25
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

De a leíràsod alapjàn humanoid vonàsai vannak.Tehàt nem lehetsz benne biztos,hogy nem ember,amíg meg nem vizsgàltad.Az egy dolog hogy mormog, lehet hogy beszédképtelen.pl néma.Vagy veszettség lappang benne.

De a legjobb tanàcs mégis az,hogy óvakodj a törpétől!

2018. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
2018. okt. 14. 20:54
 29/38 anonim ***** válasza:
nekem is meséltek már ilyet. nem tolt semmit az illető. józan, tiszta lelkű ember.
2018. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
56%
kamu
2018. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!