Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Auraevő szellemet hogy lehet...

Auraevő szellemet hogy lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés

Kb. két hete rágja az aurámat, azóta sokkal rosszabb minden. Beteg lettem és rosszkedvű az auraburok megvékonyodása miatt. Mit lehet tenni?


Nem tudom, hogy van-e kapcsolat, de mielőtt megjelent a szellem, kishúgom szobájából egy fekete ripíriumot távolítottunk el szertartással. Ötletek?


2018. nov. 20. 15:58
1 2
 11/18 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

Sajnos az auraevő szellem csak az aurával együtt távolítható el. Pontosabban növesztened kell egy új aurát, ami lefeszíti a régit, a szellemmel együtt. Úgy kell ezt elképzelni, mint a kígyóknál a vedlést.


A módszer egyszerű: minden este mosd le a tested szódabikarbónás vízzel, a hajadat pedig ecettel. Reggelente öblögess egy vöröshagyma levével (turmixolva a legegyszerűbb), a homlokodra pedig rajzolj szentelt hamuból egy L betűt, és ne mosd le estig.


Két-három hét, és kinő a szellemtelen aurád!

2018. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mit jelképez az L betű? Sehogy sem tudok rájönni . :)))))))
2018. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Skywinner ***** válasza:

- Az auraevő szellemmel az gond, hogy ha éhes marad az alig pislákoló aurád felfalása után, akkor azonnal nekikezd a borsónyi méretű 1 bites teljesítményú agyadnak.


- Tehát nem kell aggódnod, mert az auraevőnek, ez a szegényes ebéd, nyilvánvalóan rövid ideig fog tartani és táplálék hiányában magától elfog lebegni a környezetedből.


- Igazán szerencsés fazon vagy.

2018. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
L, mint Luzer.
2018. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Haza kell küldeni a saját létsíkjára.
2018. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Egy fontos kérdés! Kvarcaura vagy homokaura? Nagyon nem mindegy! Vagy esetleg kakukkos aura?
2018. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Zöldlènysàvos trampolòaura, de közben megoldòdott, köszömöm!
2018. nov. 23. 06:26
 18/18 anonim ***** válasza:
Rajtam is volt egy ilyen auraevő szellem, nagyon idegesítő volt, úgyhogy drasztikus lépésre szántam el magam: megidéztem Cthulhut. Azonnal visszavonulót fújt az auraevő szellemem, azóta jobb lett minden az életemben. Másokét viszont tönkretettem azzal, hogy Cthulhut megidéztem erre a világra. Még egyszer sajnálom, nagyon sajnálom, hogy ez megtörtént.
2018. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!