Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek abban hogy a...

Ti hisztek abban hogy a gyerekek látják a szellemeket? Valakinek tapasztalata ilyen téren?

Figyelt kérdés
Előfordult velem nyáron hogy ültem és néztem kifelé és mintha elment volna előttem valaki láttam az arcát meg minden de úgy gondoltam kepzelődök, pár hónapra rá férjem küldött egy képet a nagyszüleiről akkor kapcsoltam hogy mamáját láttam. Utána meghalt apósom és nem akartam a 3 hónapos kislányommal úgy vissza jönni még nem szentelik fel a házat. Délelőtt egyedül vagyok a kislanyommal és mikor kijövök ebédet készíteni sokszor arra megyek be hogy néz a plafonra és úgy gagyog mintha velem beszélne. Előfordul sokszor olyan is hogy néz mögém mikor felveszem és nyugtathatatlanul elkezd sírni. Tény hogy 6-an haltak meg a házban és férjem mamája állítólag nagyon gonosz volt. Mióta itt lakunk szinte minden éjjel rossz álmaim vannak. Anyosom sokat mesélt hogy majdnem minden éjjel arra ijedt fel hogy mintha becsapódott volna az ajtaja. Egyelőre még nem tudunk elköltözni mivel nincs rendbe téve még a házunk,de nagyon kezdek félni és főleg a kislányomat féltem. Ezek szerint nem ért semmit hogy fel lett szenteltetve? Valakinek tapasztalata?
2018. dec. 26. 17:12
1 2 3
 21/25 kretens ***** válasza:
71%
Én is láttam már szellemet vagy kisértetet tulajdonképpen nem tudom van e különbség köztük de van pár dolog ami érdekes lehet.Én diákéveim alatt láttam többször is idegen entitásokat.Személyes tapasztalatom velük kapcsolatban az hogy pszhiésen nagyon be tudnak zavarni az ember elméjének mint például félelmet kelteni.De ahogy idősebb lettem már nem félek tőlük.Nos hogy miért nem?Például tud egy kisértet atomerőmüvet épiteni?Vagy több lesz e attól a fizetésem ha ilyesmiket észlelek?Nem.Bizony nem.A másik meg az hogy ahogy az emberi tudomány fejlődik néha az az érzésem hogy nem sérthetetlenek.Gondoljunk csak a Cern-ben folyó kisérletekre vagy a mesterséges inteligenciára vagy a jövőben megjelenő qvantumszámitógépekre.Nos ezek mind olyan dolgok amikkel távol tarthatjuk őket mivel ezek a dolgok a mi tudásunk terméke amire a szellemek és a kisértetek és démonok nem képesek.persze forditva is igaz hogy amit ők tudnak arra meg mi nem vagyunk képesek de mintha a kettő kiegyenlitené egymást sőt én biztos vagyok benne hogy a mérleg már az ember felé billen.Hamarosan jobb ha el is tünnek a világunkból mert semmi hasznuk nincs az ijesztegetésen kivül.
2018. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Zaccmester85 ***** válasza:
80%

Több kórkép esetén is lehet látni ilyen jelenségeket. Ez lehet skizofrénia, egyéb pszichózisok és pszichés betegségek...


Valódi szellemek nem léteznek, ahogy a lélek is egy bizonyos agyterület működéséhez köthető, ezáltal van öntudatod. Ma már a tudomány gyönyörűen bebizonyította ezeket és azt is, hogy a kisgyerekeknek annyira élénk a képzeletük, és náluk nincs kifejlődve az agyterületnek azon része ami még a képzeletet a valóságtól szét tudná választani, így egybe mosódik a kettő!


Felnőtt emberek esetén drog, kialvatlanság, és pszichés betegségek esetén történhet meg ilyen dolgok érzékelése. De ez még nem azt jelenti, hogy ezek az események rajtad vagy a kisgyermeken kívül történnek meg!


Ezek csupán saját belső világunk kivetülései az agyműködés bizonyos zavarának hatására!

2018. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
32%
Ha az ember bevesz egy bélyeget,vagy lsd-vel felütött xtc-t,órákon keresztül láthat szellemeket,pláne a tükrökben :D De a nyavalyás kis kölkök csak unalmukban találnak ki marhaságokat,lófact sem látnak.
2018. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam lát szellemeket. Először csak egy nőt, de állítólag két férfi is társult hozzá. Csak sötétben járkálnak és általában a fiókban lévő dolgok érdeklik őket, ha jelen vannak. Elmondása szerint a szobájában és a fürdőben vannak csak jelen, a többi helyiségben nem találkozott velük.



Én egy gyökeret eresztett ember vagyok, de már nem tudom viccnek venni az egészet, mert bizony volt 1-2 olyan éjszaka, amikor felkapcsolódott a villany úgy, hogy mindenki aludt, láthatóan a gyerekem állandó feszültségben élt, egyedül nem mert otthon lenni. Most 11 éves, a női szellemet először 3 éve rajzolta le.


Átköltöztettem egy másik szobába, azóta vele alszom én is, hogy biztonságban érezze magát.



Nem tudom, mit csináljak, honnan kérjek segítséget. Nem beszélek erről senkinek, mert - ismerve az embereket - hülyének néznének. Valaki tud jó tanáccsal szolgálni?

2019. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyitva van meg a harmadik szemük, tehát látják. Ők
2019. febr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!