Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek abban hogy a...

Ti hisztek abban hogy a gyerekek látják a szellemeket? Valakinek tapasztalata ilyen téren?

Figyelt kérdés
Előfordult velem nyáron hogy ültem és néztem kifelé és mintha elment volna előttem valaki láttam az arcát meg minden de úgy gondoltam kepzelődök, pár hónapra rá férjem küldött egy képet a nagyszüleiről akkor kapcsoltam hogy mamáját láttam. Utána meghalt apósom és nem akartam a 3 hónapos kislányommal úgy vissza jönni még nem szentelik fel a házat. Délelőtt egyedül vagyok a kislanyommal és mikor kijövök ebédet készíteni sokszor arra megyek be hogy néz a plafonra és úgy gagyog mintha velem beszélne. Előfordul sokszor olyan is hogy néz mögém mikor felveszem és nyugtathatatlanul elkezd sírni. Tény hogy 6-an haltak meg a házban és férjem mamája állítólag nagyon gonosz volt. Mióta itt lakunk szinte minden éjjel rossz álmaim vannak. Anyosom sokat mesélt hogy majdnem minden éjjel arra ijedt fel hogy mintha becsapódott volna az ajtaja. Egyelőre még nem tudunk elköltözni mivel nincs rendbe téve még a házunk,de nagyon kezdek félni és főleg a kislányomat féltem. Ezek szerint nem ért semmit hogy fel lett szenteltetve? Valakinek tapasztalata?
2018. dec. 26. 17:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Szia kedves kérdező. Látják a szellemeket, nekem a családomban fordult elő ilyesmi. Ha a picid nagyobbacska lenne, el is mondaná amit lát. Nálunk unokahugom kislánya 3 éves, és nagyon gyakran társalog egy bizonyos csúnya bácsival. Unokahugomra a frász jön, amikor hallja a kislányát erről beszélni. Azt is tudni kell,hogy unokahugom nagyon materialista gondolkodásu, szkeptikus etéren, én viszont hajlok a spirituális tanitások irányába. A kicsi leirása alapján próbáltunk rájönni,hogy kicsoda a szellem, de ez mind a mai napig nem sikerült. Ha apósod szellemét látja a kicsi,aggodalomra nincs semmi okod, hisz csak elbúcsúzni jött hozzátok, eű6 hét után a jelenségek megszűnnek, ennél több ideig nem maradnak. Többi elhúnyt rokonodtól sem kell tartanod, hisz szerencsés esetben,haláluk utáni 6 hétben ők is távoztak a fényhazába. A rosszindulat,vagy bármi negativ emberi tulajdonság a halál után már nem bir jelentőséggel, én úgy hiszem,rokonaid nem árthatnak neked vagy a picinek. Ha olykor meglátogatnak,az szeretetből teszik. Üdv.
2018. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
8%

Nekem voltak ilyen kreált képzelt lények, amiket "láttam". De nem emberformájúak voltak. Volt egy nagyon vékony magas valami, amitől egyszer annyira megijedtem, hogy a szekrénybe bújtam el. De a gyerekek sok mindent elképzelnek.



Őszinte leszek én annyira nem hiszek a szellemekben, mert amennyi ember eddig élt a Földön...annyi szellem hol a fenébe férne el?

Ezek lehetnek ilyen tudatalatti dolgok is, hétköznapi szorongás kivetülése stb.

2018. dec. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
25%
Igen ilyen fura dolgokat én is látok néha. Aztán mindig megtalálom az okát.
2018. dec. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
20%
11es!kėpzeld a multkor az unokahugod tett fel hasonló kėrdėst, mert a lánya bizonyos csúnya bácsihoz beszėl...
2018. dec. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
58%

Bizony, hogy látják.


Még beszélnek is hozzá.


(Sokan nem hiszik ezt el, de ez nem hit kérdése. Csak figyelni kell a gyerekeket és hamar egyértelművé válik, hogy éppen mikor kommunikál asztrális síkon.)

2018. dec. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%

A gyermekek SQ-ja sokkal magasabb, mint az átlag felnőtté. Mint látod, kedves kérdező, némely válaszolók már bezárták gyermekkori kommunikációs csatornájukat -ne foglalkozz velük.


Fogalmam sincs, mit látott a gyermek, de -korának és értelmi szintjének megfelelő módon- tudatni kell vele, hogy amit lát, azok az entitások ártalmatlanok. Nincs hatalmuk a gyermek felett. Ja, egy tértisztítás mindenképp jól jönne, legalább a saját megnyugtatásodra.

2018. dec. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
26%
14- es, az nem az unokahugom, olvastam azt a kérdést is, és válaszoltam is rá, hogy a mi családunkban is majdnem szóról-szóra ugyanaz történik. Ott a gyerek a buta bácsiról beszél, nálunk csúnya bácsi van. A mi esetünkben szerencsére nem fél a kicsi tőle.
2018. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
2%
Na jól lenullázott a sok sértődős babonás. :D
2018. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
63%
Ha lenulláztak,azt jelenti nem kiváncsiak a válaszodra,nyilván az ezó kategoriában ezós jellegű válaszokat várnak. Miért is nem kotródsz a tudományosba???
2018. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Fish1 ***** válasza:
46%

Láthatja a gyerek , igen.

Ha rosszindulatú lenne a szellem, akit lát, akkor szerintem nem gügyögne neki, hanem sírna.

Az átkot nem értem hogy jön ide, az teljesen más dolog. És nem úgy működik, hogy csak úgy leveszed és átszáll rád. Ez maximum akkor lehetséges, ha ezt elhiszed és ennek hatásaként a negatív eseményeket ezzel magyarázod.

2018. dec. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!