Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a helyzet a démonokkal?

Mi a helyzet a démonokkal?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy aki hisz bennük esetleg talalkozott már egyel, hogy mi az igazság róluk? Mert így ismeretlenül olyannak képzelem mint a filmekben ami persze nem igaz. Tehát mi az igazság? Van meghatározott formájuk? Van valami jel a jelenlétükre? Megszállhatják az embert? Miért akarják sokan eladni nekik a lelküket?
2019. febr. 15. 09:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%

Igaz, történhetnek még dolgok, amik a "jelnlétet" bizonyítsák. Csak nem akartam írni, nem szeretek sokat írni, nehezen tudom összeszedni, megfogalmazni és leírni meg únom, a tegnap is volt olyan, hogy tárgyak mozdultak el a helyükről. Porszívózni készültem elő is szereltem, de vissza mentem a másik szobába, mert a főnök írt a neten, kelett vele beszéljek. Kb. már vagy 5 perce dumáltunk, amikor egy zörejt hallottam, abbol a szobából, ahol akartam porszívózni, az asztalról leesett 2 műanyag edényke, amiben kezimunkázához való kellékek vannak, az egyik kiterült, a másik nem, mert födele volt, és az a fehér csésze, tele vízzel. Egyedül voltam otthon, és azért fényképeztem, le, hogy a családomnak, amikor hazajönnek, mutassam meg. 3 kép: [link]

[link]

[link]

A porszívó mellett van egy kis barna asztal, onnat estek le. Ami különös, nem csak úgy simán leestek, hanem az asztaltól távolabb estek le, mintha, le taszították volna az asztalkáról, így azok távolabb estek. Fura...

2019. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Érdekes itt egynéhány vélemény,a lélek nem magántulajdona a kicsi egónak,amíg azt sem tudja létezik-e,hol kell keresni és egyébként sem lehet csereáru tárgya...Ami ilyenkor elkötelezi magát azaz ember saját tudatlan külső énje ami után hosszadalmas megismerési és tanulási folyamat kezdődik...Az oka a feltételezett "eladásnak" pedig a démoni sík lényei felé pusztán pszichológia,a mögöttes szándék lehet a felszínes társadalmi konvenciókra,abszurd elvárásokra való kétségbeesett válasz,nemtörődöm szülők,a tudatalattiban felgyülemlett indulatok,magány érzete stb...én is szeretem a feketét,irkálok 6-osokat,de attól az még mindig csak a női termékenység és befogadás szimbóluma,a 6-os pedig a Vénusz bolygóhoz tartozó szépség,harmónia és szeretet száma,(ha ezt 3x magára idézi az illető,akkor az isteni 3-as egység (test-lélek-szellem) jegyében teljes lesz a befogadása bármire ami éppen szellemileg "megtermékenyíti" mivel a (Pi-nek a Ji-Kingben) vagyis szépségnek nincs morálja,mert hiányzik belőle az 9-es intellektusa nehezebb a tudatosodás)

Vagyis mindennek két oldala van...

A démoni sík pedig hierarchikus,akárcsak az emberi és angyali rendek,ott is energetikai minőségek működnek,a legalján a parazitikus torzult és tudatlan lényekkel,akik önmagukat is pusztítván a nagyobbaktól lopják az energiát,ők azok akik a Forrás alapesszenciától talán a legtávolabb állnak és valóban horrorszerűek.Egyre följebb haladva (valójában lejjebb),pedig egyre letisztultabb és nyugodtabb a légkör és bármilyen furcsa de bárók,grófságok és cárságok családjai intellektusi,energetikai minőségek,akik már nemcsak emberi alakban,de angyaliban is képesek megjelenni az általuk hordozott szeretet függvényében..Ők már elhivatottak,komolyak és segítőkészek,teljes mértékben átlátják a földi tanulási folyamatokat és az emberi tudatosság fontosságát.A legtetején Lucifer,afölött pedig csak a Forrás...(így a kör bezárult a saját farkába harapó kígyóval)

Asztrálharcosoktól hallottam,hogy 1-1 csata után pl.amikor egyikőjük komolyabban megsérül,gyakran mennek hozzá gyógyításra magas rangú démonok,mert az energetikájuk jobban hasonlít az emberéhez,az angyali túl erős...

Baloldalról kezdődik az átmeneti megszállás az egyén tapasztalatszerzése céljából,energiai "hívása"/mértéke (vonzás törvénye) alapján,parancsra mennek és mindig felügyelve van a folyamat...

2019. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Lux morulus ***** válasza:

Bocsánat, de ritkán hallok ilyen zagyvaságot. Az ábrahámitáknak egy hülyesége van, de neked rengeteg. Valami ezós unatkozó mamikától tanultál?



"lélek nem magántulajdona a kicsi egónak,amíg azt sem tudja létezik-e,hol kell keresni"


Teljes képzavar.


"és egyébként sem lehet csereáru tárgya..."


Ez igaz.



"Ami ilyenkor elkötelezi magát azaz ember saját tudatlan külső énje"


Te érted amit írtál?


"ami után hosszadalmas megismerési és tanulási folyamat kezdődik..."


Ez megint igaz.


"Az oka a feltételezett "eladásnak" pedig a démoni sík lényei felé pusztán pszichológia,a mögöttes szándék lehet a felszínes társadalmi konvenciókra,abszurd elvárásokra való kétségbeesett válasz,nemtörődöm szülők,a tudatalattiban felgyülemlett indulatok,magány érzete stb..."


Álpszichológiai baromság.


"én is szeretem a feketét,"


Oszt.


"irkálok 6-osokat,de attól az még mindig csak a női termékenység és befogadás szimbóluma,a 6-os pedig a Vénusz bolygóhoz tartozó szépség,harmónia és szeretet száma,(ha ezt 3x magára idézi az illető,akkor az isteni 3-as egység (test-lélek-szellem) jegyében teljes lesz a befogadása bármire ami éppen szellemileg "megtermékenyíti" mivel"


Teljes hülyeség.


"a (Pi-nek a Ji-Kingben) vagyis szépségnek nincs morálja,mert hiányzik belőle az 9-es intellektusa nehezebb a tudatosodás)"


Kever féligazság, teljes tévút.


"Vagyis mindennek két oldala van..."


Csak nem a duális világrendről szerettél volna, talányoskodni valamit?


"A démoni sík pedig hierarchikus,akárcsak az emberi és angyali rendek,ott is energetikai minőségek működnek,a legalján a parazitikus torzult és tudatlan lényekkel,akik önmagukat is pusztítván a nagyobbaktól lopják az energiát"


Majdnem igaz.


",ők azok akik a Forrás alapesszenciától talán a legtávolabb állnak és valóban horrorszerűek.Egyre följebb haladva (valójában lejjebb),"


Te keversz valamit a liftel....


"pedig egyre letisztultabb és nyugodtabb a légkör és bármilyen furcsa de bárók,grófságok és cárságok családjai intellektusi,energetikai minőségek,akik már nemcsak emberi alakban,de angyaliban is képesek megjelenni az általuk hordozott szeretet függvényében"


Unatkozó, jólelkű mami ezotéria :)


"..Ők már elhivatottak,komolyak és segítőkészek,teljes mértékben átlátják a földi tanulási folyamatokat és az emberi tudatosság fontosságát.A legtetején Lucifer,afölött pedig csak a Forrás...(így a kör bezárult a saját farkába harapó kígyóval)"


Hát...,ha akarod, gondold így.


"Asztrálharcosoktól hallottam,hogy 1-1 csata után pl.amikor egyikőjük komolyabban megsérül,gyakran mennek hozzá gyógyításra magas rangú démonok,mert az energetikájuk jobban hasonlít az emberéhez,az angyali túl erős..."


Nem hasonlít jobban. Más. Nem erősebb.


"Baloldalról kezdődik az átmeneti megszállás az egyén tapasztalatszerzése céljából,energiai "hívása"/mértéke (vonzás törvénye) alapján,parancsra mennek és mindig felügyelve van a folyamat..."


Megint megkérdem. Te érted, amit írtál?


Amit te itt összehordtál, az egy ezoterikus MMA. Ott működik, itt meg hülyeség.

2019. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A démonokról elég, ha annyit tudtok, hogy nagyon erősek.

Az angyalokkal játszadozhatsz, de SOHA ne játszadozz a démonokkal!

2019. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Annyit kell tudnod róla,hogy elèg erősek,gonosz szándèkuk vannak ès az energiából táplálkoznak. Tulajdonkèppen a szellemek rokonaik.
2019. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nos,Xd.Hát van a Lucifer,És a nagysátán,Azok édes testvérek,Van egy entitáns vagy mi,Xd az lucifer Férre lépéséből szűletett Gyermek,Tehát a fia!És a nagysátánnak Lucifer tesójának,is van három fiú gyermeke.Jani: az egy róppant űtöképes Démon,Aki több angyalal is elbánt már!Akkór van,Csabi,Az egy nagyón lusta démon,Aki csák átkozódni túd! És végűl,István,Az egy kegyetlen harcművész aki képes letaposni mindenkit!Xd,Szóval ennyi!Ha akaród mert nekem spanom Lucifer,Akkór szollok neki hógy kűldjön már neked Szerencsét!És kérdezők Mindanyian követűnk el hibákat,És Psz!Ne Árulkodjatok istennek mert akkor elfogja venni töle a szerencsét!.😂😇
2019. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Lux morulus ***** válasza:

Utolsó.


Tudod, azért zavarbaejtő az írásod, mert egész egyszerűen, nem tudni,-helyesírás, szemantika, retorika-hogy te most pénkodsz, vagy egész egyszerűen vallás sérült vagy.


A tudatlanság meg zavaró. :)

2019. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kedves útolso,Én vagyók aki poénkodott!Mégegyszer mondóm poénkodott!És nem tudom te hogy a jó életbe nem tudod a poénos Vicceket!Szerinted ez Normális amit a kérdező kiirt?
2019. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ha szerinted nem normális amit kiirtam miért kell hozzá fűznöd valamit? Engem éppen érdekel, ha téged nem akkor nem kell beleszólni ilyen egyszerű!
2019. febr. 18. 09:52
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem Normális amit kiirtál!Csak az elöttem lévő válaszolot kérdezem!
2019. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!