Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a helyzet a démonokkal?

Mi a helyzet a démonokkal?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy aki hisz bennük esetleg talalkozott már egyel, hogy mi az igazság róluk? Mert így ismeretlenül olyannak képzelem mint a filmekben ami persze nem igaz. Tehát mi az igazság? Van meghatározott formájuk? Van valami jel a jelenlétükre? Megszállhatják az embert? Miért akarják sokan eladni nekik a lelküket?
2019. febr. 15. 09:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
65%
A Démonok csodálatos barátaink. Megvédenek minket, és szeretteinket. Én már láttam az én Őrződémonomat emberi alakban. Nagyon kedves arca van, mosolygott rám. Most nagyon megfeneklett az életem, és egy másik Démon is a segítségemre sietett. Sátán egyáltalán nem gonosz, csak a keresztények tálalják annak, hiszen félelmet kell kelteni az emberekben. Végül is hány ártatlan ember vére tapad a keresztény egyház kezeihez? Na, ezen kellene elgondolkozni, mielőtt vakon szidni Sátánt és Démonait.
2019. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kb az, mint a tűzokádó sárkányokkal, ezt sincs meg az sincs. Buta emberek viszont vannak, sajnos.
2019. febr. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#21-igazad van, ezt már én is le akartam írni. Jól kifejezted magad.
2019. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!