Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Így nem lehet szellemet...

Így nem lehet szellemet idézni ugye? Szkeptikusok ne klikkeljenek.!?

Figyelt kérdés

TUDOM hogy az idézés NEM JÁTÉK,de ha lisztet szórunk a küszöbre,akkor is éjjel megjelenik a szellem???Mert tegnap ki akartuk próbálni(vagyis a lisztet már ki is szórtuk)a küszöbre,de a szobával szemben a folyosón kb.tőlünk 5 méterre volt egy szép,kerek falitükör,és éjfél előtt voltunk pár perccel..És annyira befostunk,hogy gyors összeszedtük a lisztet,és átmentünk 1 másik szobába...:)De a kérdésem az lenne hogy a negatív(és más egyéb)energia vonzza a gonosz(vagy...)szellemeket?És ha éjfélkor tükörbe nézünk,csak simán gyertyáktól,és Bloody Marie-től eltekintve,megidézhetjük őket??(mert az olyan átjáró szerűség...)És ha éjfélkor tükör elé állunk egy gyertyával,és nem nézünk a hátunk mögé,pedig látunk ott valamit és nem fordulunk meg,hanem eloltjuk a gyertyát,nem nézünk hátra és továbbmegyünk,akkor megszakad a "kapcsolat"ugye?Nem próbálom ki,mert tudom h nem játék,de kíváncsi lennék rá..És igen,13 éves vagyok,de nem hülye..

Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat előre is,és bocsi az esetleges helyesírási hibákért!!!:)

Köszi:D:)


2010. júl. 8. 14:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

1.Szerintem sem így kell szellemet idézni.

2. Az érdekes ha az Én képhez csak egyedül lehetek itthon mert én panelban lakom. Ha a lakásban nincs is senki az egész épületet nem tudom kiüríteni. :D Vagy az nem számít?

2010. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nos, kedves utolsó, ez meglepett :D erre nem tudom a választ, mert a múltban, amikor ezekre rájöttek, nem hiszem hogy panelban laktak az emberek :) Egy próbát megér.
2010. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

már a nyitottság is vonzzhatja őket, egy bőven terített büféskocsi előtt sem biztos hogy olyan tömeget találsz, mint egy nyitott ember körül, de egyszeri próbálkozókkal nem szokott baj lenni.

a liszt önmagában nem idézi.

a tükör tényleg átjáró, de elvileg kell a gyertya lángja a konkrét idézésekhez, mint fény az alagút végén.Erre holdfény is jó. persze nem véletlen szokták javasolni, hogy éjjelre ne láss rá a tükrökre... jobb óvatosnak lnni, mrt elkaphatsz pár mozdulatot.

2010. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezzel csak azt éred el, hogy félni fogsz a sötétben. Azt viszont később már nehéz lesz kezelni.
2010. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
honnan jött ez a hátranézni dolog az idézéseknél? Csak mert nem helytálló...
2010. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem szoktak előítéleteim lenni a fiatalokkal szemben, de könyörgöm, 13-14 évesen még nincs tapasztalatotok a mágiában, a túlvilágban úgyhogy ne osztogassatok tanácsot egymásnak, hanem kérdezzetek meg egy idősebb boszorkányt, vagy táltost, de ne a mástól hallott hülyeségeket adjátok tovább, mert egy bolond százat csinál...Nem az Odaát-ból kell átvenni a sok butaságot, hanem tanulni tanulni és kutatni utána. Ahhoz hogy komplikációmentesen végrehajts bármilyen idézést, részt kell venni egy tapasztalt ember vezette idézésen. Máskülönben súlyos következményei is lehetnek, ha nem záródik be az "átjáró" vagy az entitás ittragad a mi világunkban. Ha ilyenekkel akartok foglalkozni ezt így elsőre felejtsétek el és kezdjétek azzal, hogy minimum 20 ezzel foglalkozó könyvet kiolvastok, hogy legyen egyátalán fogalmatok, hogy miről beszéltek.
2010. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jaj ne ez a tükrös dolog :S Nekem az ágyammal szemben van a tükör......Kelett elolvasnom a válaszokat!!:S
2010. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ne aggódj. nekem is az ágyammal szemben van, és még idézek is néha, de nem zavarnak, a tükörből éjnek évadján, ha nem szándékosan hívom őket ;)
2010. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!