Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem merem megnézni az én...

Nem merem megnézni az én képemet! Tapasztalat? Bővebben lent. Szkeptikusok nem érdekelnek, bocsi

Figyelt kérdés
Ha éjfélkor égő gyertyával a tükör elé állsz és a hátad mögé nézel megláthatod az én képedet. Te láttad már a tiédet? Állítólag borzalmas látvány. Kommentek?
2010. júl. 8. 15:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
"Megláthatod az én képedet." Nem értem, hogy ezen mi olyan borzalmas (?_?)
2010. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Aha...Én kipróbáltam 12 éves koromban, az égvilágon semmi nem történt, nem láttam semmit, csak a falat.
2010. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Es kozben elmondhatod haromszor hogy Biggie Smalls es o megjelenik es szetlovoldozi a furdoszobat.
2010. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
53%
Ezt pont éjfélkor kell csinálni? Esetleg a telihold közrejátszik?
2010. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok szkeptikus, de ez a dolog ostobaság. Semmit se fogsz látni, amit máskor ne látnál. Mellesleg az énkép jelentése inkább az, amit te magadról gondolsz. Én úgy hallottam erről, hogy a "valós önmagad" láthatod meg a tükörben. De ettől még ez egy butaság marad.
2010. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek. Ez nagyon nagy butaság.
2010. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én se vagyok szkeptikus, nagyon nem. Különben meg ez mire lenne jó? Az "énkép", háát, nem is tudom, az nem hiszem, hogy az egy látható valami. Vagy Te és van az egód. Szóval már az elnevezés is sántít.
2010. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Ne hidd már el! Nem fog történni semmi.
2010. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Ja, hogy valós én. Így már értem. De még mindig nem tudom, mi olyan szörnyű ember. Aki tisztában van saját magával, azt nem érheti nagy meglepetés.
2010. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

ez idézés. nem a hátad mögé kell nézned, hanem elsőként a szemed figyelned. Általában ilyenkor az jelenik meg először, amit le kell küzdened, hogy erősebbé válj, akár csak a saját félelmeidről, akár valami szellemlényről legyen szó.

persze lehet hogy megérezve az átjárót, más is átkukkant.

2010. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!