Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki hallott valami hasonlót...

Amatorkriptozoologus kérdése:

Valaki hallott valami hasonlót? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Még tavaly 2018 Májusában, Kincsesbánya mellett a régi szovjet laktanyánál kirándultam reggel. (előző nap este telihold volt) Mikor bementem az egyetlen megmaradt épületbe, lépteket hallottam, szóval gondoltam, hajléktalanok laknak ott, úgyhogy elhúztam. Mikor a főbejárathoz értem, elkezdtem azon gondolkodni, hogy távol a várostól, egy erdő közepén mit keresnének a hajléktalanok, hiszen nem hiszem hogy minden nap kilómétereket gyalogolni akarnának a legközelebbi városig.

Mikor gondolkodtam hogy tovább menjek-e felfedezni, akkor kb. 100-200 méterre tőlem meghallottam valami hangos, mély sikoltás szerűséget, ami egy idő után átment ugatása, vagy vmi olyasmibe. Úgy futottam, mint a kur..a élet. Azóta nem hallottam megint, pedig Március óta 2x voltam ott, estébe nyúlóan (bár nem teliholdkor ).

A márciusi látogatásomkor felfedeztem egy "dögkutat", telecsontokkal nagyon nagytól egészen egy róka majdnem elbomlott teteméig terjedően. A róka fejét második alkalommal sem találtam meg, nem volt lenyúzva, ott volt a szőre, és az összes csontja a fejét kivéve. (csak az állkapcsa volt meg) Olvastam kriptozoológiai blogokon Kincsesbányáról szóló kommenteket, de nem hittem, hogy találok is valamit.

Mostanában kezdtem rájönni, hogy a hallott hang iránya az konkrétan a dögkút iránya volt a bejárathoz viszonyíva, és kb a távolság is megegyezett.

Esetleg valakinek hasonló élménye azon a területen van?

Szeretném folytatni a kutatást, hogy megtudjam mi volt ez (bár ötletem az van) Szkeptikusok ÉRTELMES? INDOKOLT véleményét is várom, de előre szólok, Magyarországon NEM él olyan ragadozó, ami képes lenne ekkora méretű állatokat elejteni és a tetemeiket aztán egy helyre gyűjtené, mint valami fészekbe. A róka néha csinál ilyet, de csak is a kb. 40-50 cm átmérőjű odújában.



2019. jún. 15. 12:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia, érdekes sztori. Egyszer a Pilisben én is hallottam egy rekedt vonyítást, elég emberszerű volt, de határozottan nem (egészséges) embertől jött én aranysakálra gondoltam, de sosem agyaltam rajta túl sokat.

Van valami fejlemény azóta?

2019. okt. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Hát ezeken kívül most semmi. Sok csontot találok azokban az erdőkben
2019. okt. 30. 08:26
 23/23 anonim válasza:
Érdekes
2020. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!