Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért kell titkolni a földönkí...

Miért kell titkolni a földönkívüliek létezését? Ezt érti valaki?

Figyelt kérdés

[link]


Épkézláb, gondolkodni képes ember tudja, hogy léteznek és látogatnak, mert a Fermi paradoxon szerint is létezniük kell és látogatniuk kell minket, figyelembe véve, hogy csak a galaxisunkban több százmillió életre alkalmas bolygó létezik és a mi galaxisunk ráadásul nagyon fiatal.


Minek kell mégis is ezt eltitkolni?


2020. dec. 8. 14:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/164 A kérdező kommentje:

Ez veszélyes és bonyolult probléma.


Ugyanis egy öntudattal megáldott lénynek, ahhoz, hogy fel tudja dolgozni azt, hogy vannak nála sokkal intelligensebb lények, el kell jutnia egy jóval magasabb szintre.


Mivel jelenlegi szinten, az emberek többsége lehet beleőrülne, paranoid félelmek kerítenék uralmuk alá, az emberek elkezdenék magukat és egymást gyilkolni eszeveszetten.

2020. dec. 8. 15:48
 32/164 anonim ***** válasza:
29%

Kedves kérdező...

Most gondolj a lapos föld hívőkre, hogy a világért se hinnék el, hogy nincs összeesküvés és tényleg kerek a föld. Gondolj azokra akik pánikolna a mikró, a wifi, műhold és most az 5g sugarak miatt. Meg nem tudom hány ilyen mentálisan problémás egyén létezik. Ezek tömeghisztériában törnének ki, ha esetleg előállna azzal a kormány amit ők tudnak. Esetleg az idegenek felfednék magukat mindenki előtt és köztünk járnának. Így hogy nem mondanak semmit, de sejthető így még oké. De megint más gondolni valamit és tudni. Így is hányan hiszik azt hogy a gyík és molyemberek irányítanak mindent. Mi lenne ha előállna egy olyan ősi civlizáció ami évezredek óta látogat minket és segítették az embereket?? Akik technológiailag sokkal fejlettebbek nálunk?? Egy gondolat lenne eltörölni nekik az emberiséget. Nem tudnád az egész emberiség kb 60%-ának megmagyarázni, hogy nem ártalmasak ránk nézve. Mint mondtam, gondolj a mikróra pl. Attól is kipusztúlt az emberiség...

2020. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/164 A kérdező kommentje:

33


Ez tény. Ismerve az embert, hogy márcsak más rasszokra nézve is mennyire “toleráns”, egy földönkívülibe minden bizonnyal veszélyes ellenséget látna.

2020. dec. 8. 15:59
 34/164 anonim ***** válasza:
25%

Azért mert az emberiség nincs felkészülve a hivatalos bejelentésre.


Érdekes hogy katonai vezetők, űrhajósok állítják, hogy tudják hogy léteznek és látogatják a földet stb.


Ehhez képest a gyk szkeptikus aki nem tud semmiről semmit, határozottan állítja hogy mindenki hülye, csak ő nem.


Szóval a kis senki, aki elé csak odaraktak egy kis tudást, jobban tudja mint az aki egy nagyhatalom haderejét irányítja vagy járt az űrben.


Szerintem ez a butaság. Amikor az átlag ember az hiszi hogy tud valamit, pedig nem.


Szkeptikuskák ha valami másról lenne szó kinek hinnétek?

2020. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/164 A kérdező kommentje:

35


Kértem őket írják le mi lenne bizonyíték számukra.


Nem írtak semmit, mert legalább tudják magukról, hogy semmi sem győzné meg őket. Fontos számukra, hogy magukat a világegyetem legkülönlegesebb, leghiperszuperebb fajának tagjainak képzelhessék. Ha nem ők a no.1 akkor az már nem járja!

2020. dec. 8. 16:05
 36/164 anonim ***** válasza:
60%
Nehezen tudom elképzelni a mai világban, ahol szinte mindenkinek van okostelefonja hogy nem készül egy jó felbontású videó ami kétséget kizárólag bizonyítja hogy idegenek látogatják a földet. Nem zárom ki hogy léteznek, de egyszerűen nincs semmilyen bizonyíték. Ez kb. olyan mint az angyalok és a tündérek létezése. Láttál már valamilyen kézzelfogható bizonyítékot?
2020. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/164 anonim ***** válasza:
28%

Erre nincs jelenleg objektív, mindenki számára elfogadható bizonyíték.

Sorolhatod a nagy számú bolygókat, a gabonaköröket, tanúvallomásokat, ufo észleléseket-és baleseteket, történelmi rajzokon az ürhajókat, több ezer éves védikus irodalomban a konkrét leírásokat, a folyamatos kapcsolatfelvételeket -és közvetítéseket....semmi sem meggyőző.

2020. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/164 anonim ***** válasza:
73%
Azért nincs bizonyíték mert nem akarják hogy legyen.
2020. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/164 anonim ***** válasza:
76%
Nem érted? 7,8 milliárd emberből csak sikerül valakinek készítenie egy nyomorult videót ami nem homályos, nem távoli, nem remegő kézzel felvett, homályos bullshit. Ha valóban léteznek és köztönk vannak már régen fent lenne valamelyik alternatív megosztón. De nincs ilyen.
2020. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/164 A kérdező kommentje:

37


De ha megjelennek is emberek előtt akkor jó eséllyel csak nagyon kevés ember előtt jelennek meg, hisz úgy fest nem akarnak megjelenni, mert csak megfigyelni akarnak.


Most ha hirtelen meglátsz egy földönkívülit akkor az első gondolatod az, hogy gyorsan előkapd az Iphonet? Szerintem van annyira sokkoló az élmény, hogy nem jut eszedbe.

2020. dec. 8. 16:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!