Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha hajnalban arra ébredek...

Ha hajnalban arra ébredek hogy a szomszédba udvara fölött egy UFO lebeg, és sugározzák fel a családot a teleportációs sugárral,mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Felráztam az asszonyt, elsőnek azt hittük, álmodunk.Miután megcsípett, már tudtam ez valóság.

Rendesen láttam a tetőtéri szobából, hogy kilebegtették őket a teraszra, majd egyesével egy teleportációs sugár felsugározta őket abba a terasz felett lebegő tányér alakú tárgyba.Fura zümmögő hangja volt, nálunk az áram is elment.Megszólalni sem mertünk, redőny úgy volt lehúzva hogy az alja alatt leselkedtünk.

Mire mindketten felvoltak sugározva, fura kék fény lett az udvarban, és egy pillanat alatt láthatatlan lett az UFO.

Bennem még a tegnapi reggeli is megfagyott az adrenalintól.

Ilyen helyzetben ti mit csinálnátok?


2021. júl. 6. 15:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%

Hallod te nagyon unatkozhatsz. Megvan még a család? 😀 Vagy talán földönkívüliek lettek?


Gondolom ez egy teljesen valós kérdés...


Hmm.. Hogy mit csinálnék?

Örülnék, hogy nincs többé zavaró szomszéd :)

2021. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mire ébredtetek fel? A hangjára? Használj füldugót. Vagy engedd le teljesen a redőnyt legközelebb.
2021. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%

Valahogy megpróbálnám az értésükre adni, hogy az antipatikus barom, szembe szomszédainkat is vigyék magukkal.

Azután pezsgőt bontanék és kortyolgatva nézném, hogy mindezek megtörténnek.

2021. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

sugározzák fel a családot


:"D



Amúgy aludnék tovább, hajnalban másra nem vagyok jó

2021. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

"mit csinálnátok?"

Szilvásbuktát.

2021. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Visszafeküdnék. El ne vigyenek engem is.
2021. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Sajna a kérdezőt is elvitték és kicserélték egy ufonautával a párjával együtt, azért nem válaszol.
2021. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Értesíteném a Katasztrófavédelmet és mindent videóra vennék.
2021. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
11%

Én nem értem, hogy melyik családtagokról van szó. Addig értem, hogy a férj és feleség otthon maradt, de kiket sugároztak az űrhajóba? A gyerekeiket vagy nagyszülők, esetleg kis kedvenc?


Valaki érti?


Mivel E/1. személyben kérdezed, így én szerintem ilyen helyzetbe valószínűleg a sugár nyaláb között lebegnék az űrhajóra, így én csak aludnék, hajnalba gondolom visszahoznának, vagy nem? khmm háát nem tudom, és ha valami bajom volt akkor reggel már egészséges lennék. Rengeteg ilyen beszámolót lehetett olvasni, hogy mentettek meg emberi életeket. De ha cimbizni akarnak akkor lehet kiosztanám őket mégis hogy képzelték, hogy csak úgy befognak mint egy kis vadállatkát. :) Mit tudom én hogy reagálnék, de ahogy ismerem magam először megdöbbentenének vagy én őket vagy nem történne semmi, vagy csak lecövekelve nem néznék rájuk, de nem moccannék, vagy rájuk néznék de nem moccannék, vagy mint egy kismadár rémülten néznék rájuk, de az is lehet kiosztanám őket udvariasan, legalábbis remélem, legfeljebb ledöbbenek vagy kikacagnak és aztán ha kommunikálnának velem akkor megkérdezném, hogy milyen indokot tudnak felhozni, mármint milyen mentséget, hogy csak úgy a megkérdezésünk nélkül felteleportálták a családom az űrhajójukra, oké, hogy vagány lenne egy űrhajóban, de mégis hogy képzelték ezt? Ezt így kérdezném. Bár lehet elfelejtenék több mindent mondani amit itt leírtam.


Nem tudom ha felébresztenének az űrhajón, akkor biztos meg is nyugtatnának, ergo ha az ember nem hülye és tudja, hogy egy kisállat is megrémülhet, így a földönkívüliek ezt szerintem még jobban tudják és tudják is szerintem kezelni. Beszámolókból olvasható volt, hogy kommunikáltak velük és megnyugtatták őket.


Szóval ha felébrednék ilyen helyzetbe nem tudom mit csinálnék, lehet megijednék, mert tanultuk egyszer pszichológiából, hogy amit mond az ember és bizonyos helyzetekben cselekszik lehet nem ugyanazt teszi mint amit mondott akkor. Én akkor elgondolkodtam ezen. De igazából szerintem ez sem teljesen igaz, mert ha az ember őszintén szívből cselekszik akkor bizonyos helyzetekben bármennyire is nehéz vagy ijesztő le tudja küzdeni ezeket a félelmeket bár ezt így könnyű írni. Szóval én leírom mit tennék ilyen helyzetbe szívem szerint. Követném ébren a családtagjaimat, bár lehet ijesztő lenne, mivel nem tudom mi várna ott ránk. Talán a teleportáló sugár alá uzsgyiznék én is, hogy engem is teleportáljanak fel, és megpróbálnék vagy elrejtőzni de szerintem esélytelen és valószínűleg ki is kacagnának hogy ott próbálok elrejtőzni, ahol valószínűleg sec perc alatt megtalálnának, mert van minimum életjel jelző technológiájuk, de gondolom úgyis megtalálnának mivel ők azért több fényévvel előnyben vannak evolúció ügyileg is, gondolom nem csak technológiailag fejlettebbek hanem azért fiziológiásan és testi lelki mentális képességeik is biztosan vannak. Szóval miután tudatosodna bennem, hogy semmi esélyem velük szemben, az ember akkor is szerintem pont ezért a legérdekesebb a földönkívülieknek, mert ahogy Einstein mondta, és két mondatát fogom idézni:

"Az univerzummal kapcsolatban egyetlen dolog érthetetlen: az, hogy érthető." Szóval mivel érthető lenne számomra hogy érthetetlen mert pici vagyok hozzá, és itt vannak ezek a földönkívüli bácsik, nénik, akik felnőttek hozzám képest, bármennyire is vagyok felnőtt az én bolygómon, de ennek ellenére valószínűleg ennek tudatában, hogy ők hozzánk képest fejlettebbek, de lehet pont ezt csodálják az emberben, bár ki tudja, amit Einstein mondott egyszer:

"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja."


Szóval megpróbálnék erre az Einstein mondatra gondolni, és ezzel a mondattal próbálnám összeszedni a bátorságom, akkor valahogy valami udvarias kézlegyintéssel próbálnék jelezni egy sziát, és megkérdezném udvariasan tőlük, hogy mi ez az egész ha egyáltalán értik? Mert ez is kérdés, de ha már felsugároztak akkor biztos értik is. Aztán lehet gyors megkönnyebbülés lenne ki tudja, mert közölnék velem,hogy segíteni akarnak meggyógyítani minket mert nem tudunk róla de ez és ez van, és tovább már nem várhattak így kénytelenek voltak így segíteni vagy csak szimplán barátkozni szeretnének. Nem tudhatom mi lenne a válasz. De bizonyosan látnák rajtam hogy kamilláznék mert kérdőn nem érteném, míg nem válaszolnának.

2021. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
46%
Ja már értem. A kérdező szomszédjait.
2021. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!