Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha hajnalban arra ébredek...

Ha hajnalban arra ébredek hogy a szomszédba udvara fölött egy UFO lebeg, és sugározzák fel a családot a teleportációs sugárral,mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Felráztam az asszonyt, elsőnek azt hittük, álmodunk.Miután megcsípett, már tudtam ez valóság.

Rendesen láttam a tetőtéri szobából, hogy kilebegtették őket a teraszra, majd egyesével egy teleportációs sugár felsugározta őket abba a terasz felett lebegő tányér alakú tárgyba.Fura zümmögő hangja volt, nálunk az áram is elment.Megszólalni sem mertünk, redőny úgy volt lehúzva hogy az alja alatt leselkedtünk.

Mire mindketten felvoltak sugározva, fura kék fény lett az udvarban, és egy pillanat alatt láthatatlan lett az UFO.

Bennem még a tegnapi reggeli is megfagyott az adrenalintól.

Ilyen helyzetben ti mit csinálnátok?


2021. júl. 6. 15:06
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Szomszéd családjáról van szó persze.

Nem az enyémről.

Én és az asszony az ablakból, a redőny alatti résből néztük a teleportációs sugarat.

2021. júl. 6. 19:31
 12/31 anonim ***** válasza:
41%

És csak ti láttátok.

Senki más.

Semelyik média nem verte nagy dobra.

Nem vettétek fel ti sem, pedig 4K kamera van egy sörnyitóban is lassan.

2021. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%

12-es média? Miért ott tanyáztak a távcsöves fényképezőgépükkel vagy a video stábjukkal a szomszéd háza előtt éjszaka?


Tudod egyszer én sem vettem fel mikor a mezőn sétáltam hazafelé télen, és hideg volt, de gondoltam előveszem a telefonom mert épp sms-t írtam, de befagyott a hidegtől a telefonom, és akkor a domb tetején egy hatalmas agancsot láttam először csak, mivel nem érezték az illatom, így nem mozogtam, csak vártam, hogy felbukkanjon a bika szarvas, mert akkora agancsa csak egy bika szarvasnak lehet, melledleg meg tudtam ha mozognék az rám nézve is vezélyes lenne, ha megijed, mert nem vett észre, de ahogy kirajzolodott a bika egész teste két oldalán két tehén alakja is kirajzolodott ahogy a domb tetejére ért, én csak néztem nem moccantam, a mobilom befagyott és hülyeség lett volna ebben a helyzetben a mobillal foglalkozni, aztán ahogy a dombtetejére értek, tőlem pár méterre, azért volt jó pár méter észrevettek, gyönyörűek voltak, de tudtam, hogy mocanom se szabad, aztán ahogy észrevettek úgy ijedtek is meg tőlem, jó nagy ívbe kerültek ki, a két tehén bal oldalra a bika jobb oldalra körívbe rajzolt egy kört, szóval eljátszottuk a körzőt ami kört rajzolt, én voltam a középpont. Elmondhatom magamban, hogy én tudtam kört rajzolni három szarvas segítségével. Aztán utána hazagyalogoltam.


Szóval van hogy az embernek a mobilja bizonyos helyzetbe eszébe se jut.

2021. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
57%
* mellesleg
2021. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%
Ha az ilyen kerdeseket meghagyjak a moderatorok, akkor az en sztorimat amiben egy golya belefosott a szamba mert elatkoztak miert kellett kitorolni?
2021. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
40%
Nem te kérdeztél a modellvasút sátánról nemrég?
2021. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
15! Írd le itt a sztorit. Gólyafészek alatt történt?
2021. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
73%
Pataky Attila szomszédja vagy?
2021. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

#13

Nem azt írtam, hogy a média miért nem vette fel..

Hanem miért nem írt róla egyik hírportál sem??

Nyilván azért mert egy ordas kamu az egész....

2021. júl. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
0%
Agybeteg vagy,irány a pszichiátria
2021. júl. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!