Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha hajnalban arra ébredek...

Ha hajnalban arra ébredek hogy a szomszédba udvara fölött egy UFO lebeg, és sugározzák fel a családot a teleportációs sugárral,mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Felráztam az asszonyt, elsőnek azt hittük, álmodunk.Miután megcsípett, már tudtam ez valóság.

Rendesen láttam a tetőtéri szobából, hogy kilebegtették őket a teraszra, majd egyesével egy teleportációs sugár felsugározta őket abba a terasz felett lebegő tányér alakú tárgyba.Fura zümmögő hangja volt, nálunk az áram is elment.Megszólalni sem mertünk, redőny úgy volt lehúzva hogy az alja alatt leselkedtünk.

Mire mindketten felvoltak sugározva, fura kék fény lett az udvarban, és egy pillanat alatt láthatatlan lett az UFO.

Bennem még a tegnapi reggeli is megfagyott az adrenalintól.

Ilyen helyzetben ti mit csinálnátok?


2021. júl. 6. 15:06
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Könyörögve kérném őket, vigyenek már el engem is.
2021. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!