Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hiszel az ufókban?

Hiszel az ufókban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 06:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
89%
Most màr àt lett nevezve UAP- ra.
2021. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
#31 Még egy tanulom magam néző?
2021. júl. 13. 19:09
 33/42 anonim ***** válasza:
83%
Na, pont most öt perccel ezelőtt láttam a déli oldalon két UFO-t. Először az tűnt fel hogy ezeknek a fényes csillagoknak nem kéne ott lenniük (elég jól ismerem a csillag és bolygóállásokat) majd látom hogy az egyik szép lassan elkezd távolodni a másiktól. Na mondom hoppá ez műhold vagy űrállomás nem lehet. Majd a másik is elkezte kövatni mire mindkettő elhalványodott majd teljesen eltűnt. Éppen a kezembe volt a telóm és rögzítettem is volna de akkor halványodtak mikor ráirányítottam a kamerát. Már harmadjára látok ilyet ami ennél izgalmasabb volt mert az egyik esetben alakot és színeket is váltottak amikor egybe olvadt három ilyen. Szóval ha ezek valóban földönkívüli szerkezetek akkor rendkívül gyakran járkálnak ide.
2021. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

32 vagy olvasta, itt konkrétan elöbb volt fent mint yt-n.

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__111..


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__112..


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__112..


asszem csak ennyi, előzte meg Attist.


Mondjuk nekem tetszik az uap, mert elég sok nézeteltérés van a sci-fi filmeknek hála a q Ufo-n legalább 1 oldal elmegy arra h az az azonosítatlan repülő tárgy vagy a ufonauta/földönkívöli létforma.

Az uap legalább egyértelmű, ha már a "Unidentified Flying Object" nem az...


miért lepődök meg h a hívők el bszsák az igazi jelentését a dolgoknak. pl Osho, azért ez a példa mert épp annyira nem értem a követőit mint az ufohívőket. Pedig egy érdekes dologról/jelenségről lenne szó de túl kell agyalni misztifikáli, ezózni. (ez személyes következtetés/általánosítás)


nyagyon leszűkítve az UFO lehet mesterséges és természetes jelenség. Ha mesterséges akkor a földi/földönkívüli pilóták az Ufonauták... az Ufonautákat többen tartják földönkívülinek mert úgy megy mitha belenne b..va, azaz "nem létező íveket használ".

Azt a hívők szűklátókörő körének az Ufo már = a pilótával/földönkívülivel.

mivel kevesebbet tudunk a pilótákról, mint magukról a repkedő akármikről amik akár bármik is lehetnek, hogy az egy gyenge földi lényekre korlátozot fiktív lényeknek hatnak. Pl reptillliánok, humanoizált krokodil, leguán és gyík. Hű de kreatív. a kicsi szürkék akár az éhínségben és a sugárfertőzésben szenvedő gyerekek és felnőttek. (chernobyl,japán atomkatasztófák után és nyílván Afrika szomorú és szörnyű képek de egybemosva hualá szürkék)


ha vannak is, a miénktől valószínűleg máskép játszódott le az evolúció. És fugalmunk sincs miképp nézhetnek ki.


Egy igaznak már már tényként kezelhető. mégpedig hogy van élet a földön kívül, túl nagy az Űr túl sok a naprendszer, hogy ne alakulhatott volna ki. de sem a fejlettségüket, sem az alakjukat nem ismerjük.


üdv #20, nem #31

2021. júl. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
51%
Mi a f@szok az "ufólények" ? xDD Az UFO az csak a hajójuk, amik benne utaznak azok az űrlények.
2021. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Ufónauta
2021. júl. 16. 17:43
 37/42 anonim ***** válasza:
Éngem alvási paralízisben ilyen tipikus kis szürke lények szoktak meglesni. Persze nem hencegek vele.
2021. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
91%

Engem fürdés közben szoktak ilyen tipikus kis szürke lények meglesni. Persze nem hencegek vele.

20N

2021. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
65%

Szeretjük a csupasz majmokat meglesni ès recskázni ràjuk.


Üdv,

Egy kiss szűke a Zéta Retikuláról

2021. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
AZ azonosítatlan repülő tárgyakban igen, a földönkívüliekben nem.
2021. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!