Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Voltak ebben az évben UFO...

Voltak ebben az évben UFO látogatások Budapesten? Voltatok ilyennek a tanúi?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Voltak, és láttam én is.
Voltak, de én nem láttam.
Nem voltak.
Nem voltak, de én láttam.
Nem tudom.
32 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
75%
Igen voltak. A strandpapucsom véletlen átrúgtam Budapestre a szomszéd megyéből, biztos azt láttad ufónak. :'D
2021. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
59%

Én lefotóztam egyet, de nagyon megijedtem, még azóta is rémálmok gyötörnek.

[link]

Csak saját felelősségedre nézd meg a képet.

2021. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
70%
2.Megnéztem.Most biztos meglátogat a MIB.
2021. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
83%
Budapesten nem, de Pomázon és Szentendrén igen.
2021. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is jártak , a nejem pont otthon volt , szedte ki a csirkét a sütőből amikor fémes zúgó hangra lett figyelmes , és amikor kinézett az ablakon vékony zöldes színű idegeneket látott - aznap este a kutyánk is nagyon nyüszített , reggelre már nem is volt a kutyaóljában , nyilván az idegenek vihették el ! A külügyminisztérium felé bejelentéssel is éltünk, felvették a jegyzőkönyvet . Csúnya üggyel állunk szembe az biztos de megkértek hogy további részleteket ne áruljak ek, de valahogy a sajtó megtudhatta mi történt , mert azóta többen is riportot akarnak készíteni a családommal , a német köztévé is küldött tudósítót, de egyszerűen nem mondhatok nekik semmit amíg az ügy le nem zárul.
2021. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
75%

#5

Nem csak bemásztak valakik ellopni a kutyátokat? :'D

2021. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
77%
#6 nem ! Akkor a riasztó is jelzett volna...
2021. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
72%

#7

Már régen léteznek olyan módszerek amikkel kiiktatható a riasztó. És gondolom a kerítésen átmászott emberekre nem riaszt az udvar miatt a lakásban lévő riasztó. Bár azt nem tudom, hogy kintre milyen riasztótok van, ha van.

2021. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
74%
#8 nekünk a kertünk is be van riasztva , és igen már léteznek enm csak beltéri riasztók is , egy közönséges tolvaj nem bajlódna annyit egy riasztós házzal ezért is szembetűnő, hogy valaki vagy valami idegen entitás tehette, mint ahogy a nejem is megerősítette és a folyamatban lévő vizsgálat is alá fogja támasztani
2021. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
72%

#9

Mert talán a kertbe belépő űrlényekre nem riasztana a riasztód? :'D

2021. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!