Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Voltak ebben az évben UFO...

Voltak ebben az évben UFO látogatások Budapesten? Voltatok ilyennek a tanúi?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 11:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
72%

#20

Ha már valaki azt hiszi, hogy a külügyminisztériumnak bármi köze van az űrlényekhez akkor ott pszichiáterre van szükség. :'D

Mivel a külügy nem vonatkozik intergalaktikus szemeteskukákra amik állatokat rabolnak.



Bár mit várok egy ufóhívőtől... mind hülyének nézi azokat akik nem mindenre ufót kiáltanak.

2021. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%

#21 te már caak tudod, mivel foglalkozik a külügy ugye... mivel az ügyek nem nyilvánosak, ezért érdekes hogy te egyből kizárod, hogy bármilyen földön kívüli események vizsgálatával is foglalkozzanak...

Az hogy ufó hívő lennék azt nem is tudom értelmezni... Ezidáig semmi kapcsoaltom nem votl a témával, enm is ismerem ennek a témának a részleteit, csak azt tudom mondani amit megéltünk...nam kell elhinni, és ha te hülyének nézhetsz mindenkit aki nem téged iagzol akkor mit vársz? te mit fogsz viszont kapni? Talán érdemes lenne kcisit nyitottabban állni a világunkhoz ésa ami azon túl van

2021. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
83%

De most tényleg hihetetlen, hogy ürlények voltak nálatok. Akkor már a TV-ben is benne lennétek, sőt elvittek volna, nehogy elmondd a részleteket.

Vagy csak TV-t néztél, és abban láttad. Vagy valaki megprankelt, és odavetítették az ufókat. De minden esetre érdekes!

2021. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
72%

"és ha te hülyének nézhetsz mindenkit aki nem téged iagzol akkor mit vársz? te mit fogsz viszont kapni? Talán érdemes lenne kcisit nyitottabban állni a világunkhoz ésa ami azon túl van"


Én aztán nem nézek hülyének senkit. Csak a történet hülyeség, főleg a kutyarablós rész meg a külügyminisztérium.


És hidd el, a külügy nem fog idegen bolygókkal foglalkozni. Azt NASA-nak hívják. A külügy a föld nevű bolygón lévő országokkal történő politikai kapcsolatokkal foglalkozik és nem intergalaktikus szemeteskukákkal.



És a 23-nak igaza van, a legvalószínűbb, hogy csak megszívatott titeket valaki.

2021. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%

#23 ha visszaolvasnád, mondtam is, hogy az eljárás részleteiről nem nyilatkozhatok, amíg nem zárul az le, írtam is hogy a német közszolgálati tv és a magyar média is szívesen beszélt volna a családommal részletekről, de egyelőre ezt nem tehetem meg. HOgy hogyan értesültek a külügytől? Azt nem tudom, vk leadhatta az infót v nem tudom..


#24 a külügy pont azért foglalkozik ezzel, mint alsóbb szintű hatóság, hogy az ügyteher ami a világ számos területéről érkezhet, az ne egyben zúduljon a NASA -hoz

2021. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
72%

#25

Ez úgy kamu ahogy van. :'D

Egy német televíziós társaság mi a túróért akarna egy magyarországi magyartól interjút az ufóiról amivel a külügyet zaklatta.


Ha pedig tényleg felhívtad a külügyet akkor azok csak elkönyveltél telefonos szívatásnak és így ráztak le kedvesen. Mert bármit is hiszel, a külügyeseknek semmi közük az ufókhoz, legfeljebb az amcsi filmekben.

2021. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
79%
Aha, a németek. Ki nem állhat minket egyik ország sem(pár kivétellel).
2021. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%

#26 kamu...ezt a legkönnyebb mondani ha elfogytak az érvek...direkt kötekedsz :-D alig átlátszó amit csinálsz! Te nem láttad, enm tapasztaltad akkor biztos kamu...

Én pont les@rom hogy elhiszed e v sem, és az se nagyon izgat h megtudlak e győzni v sem... további jó dedós kötekedést ! :))

2021. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
72%
Európában talán csak a V4 országok nem utálnak minket. Keleten meg az Oroszok, Kína, Japán például jól kijön a magyarokkal és kedvelik is őket valamennyire.
2021. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
87%
az h ki kit kedvel az h függ össze azzal h ki hol tudósíthat? ¯\_(ツ)_/¯
2021. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!