Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Voltak ebben az évben UFO...

Voltak ebben az évben UFO látogatások Budapesten? Voltatok ilyennek a tanúi?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 11:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
74%
#10 okoska, szerinted annyira 19. századi a technikájuk, hogy ez majd kifog rajtuk...na hagyjuk...
2021. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
72%

#11

Higgy amit akarsz, de a riasztó akkor is riasztana. Mindegy, hogy ember vagy űrlény. Az meg egyenesen nevetséges, hogy egy idegen lénynek pont a kutyád kellene...

2021. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
74%
#12 köszönöm ! Te is azt hiszel amit akarsz, én csak a tényeket tudom leírni, elsőre nekünk is zavaros volt, az hogy neked is az az is csak azt mutatja, hogy nem valami hétköznapi kis bűnügyről van szó. Amúgy meg simán elvihették kísérletekhez , de ebbe bele se merek gondolni...
2021. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
72%

#13

Nekem ebből semmi sem zavaros. :'D

Én csak annyit látok, hogy valakik elvitték a kutyátokat aztán tudatlanság miatt egy idegen fajra hivatkoztok. Csak mert nektek nem esik le, hogy ha tényleg létezik egy nálunk fejlettebb faj (amit kétlek, bár azt nem tagadom, hogy réges régen lehettek ilyenek csak már kihaltak, vagy még mi vagyunk az első értelmes faj) akkor nem egy kutyát vinne el, hanem egy embert. Mert azért az emberben több az érdekesség.

2021. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%

#14 pedig elég zavaros már csak ez a hozzászólásod is ;) érdekes, hogy a külügyminisztérium nem tartott bolondnak, sőt jegyzőkönyvet is felvettek, vizsgálat is indult.

Miből gondolod ugyan hogy kihaltak? és azt , hogy embert nem vittek még el?! Attól, hogy a mi esetünkben embert nem vittek el (bár a nejemet vihették volna...) az nem jelenti, és nem zárja ki, hogy máshonnan más kontinensről se vittek el embert...

2021. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%

#15

Jó,

2021. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
71%
Jó, hogy nem a nemzetbiztonság keresett frl
2021. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
71%
Fel*
2021. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
72%

A külügyminisztériumnak mi köze volna ilyesmihez ember? :'D

Csak rendesek voltak és úgy tettek mintha elhinnék a mesédet.


Azt meg miért gondolod, hogy nem lehetünk mi az utolsó még élő értelmes faj? Nem lehetetlen.


Azt meg nem mondtam, hogy sehonnan ne vihetne el senki embereket. Csak azt, hogy nem pont a kutyád fog kelleni nekik amikor az emberek érdekesebb lények egy kutyánál.


(Pszichiátert azért látogass meg minél előbb.)

2021. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
79%

#19 kár a butaságoddal dicsekedni ;-)

Neked hiába részletezném, hogy mi köze a minisztériumnak ehhez...úgy is abba is belekötnél csak...

"Nem lehetetlen" - tehát az ellenkezője se...


(érdekes, hogy vitába elegyedsz egy pszichiáterre szorulóval, de lehet , hogy járhatnánk ugyanahhoz a szakemberhez, vagy a sajátodat is ajánlanád? :---D )

2021. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!