Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO bejelentést kaptam, itt a...

UFO bejelentést kaptam, itt a bizonyíték a földönkívüliekre? Mit gondólsz az esetről?

Figyelt kérdés

Ufológiai kutatásaim során rendszeresen kapok bejelentéseket és észleléseket civil emberektől, most egy személy emailben küldött számomra mely állítása szerint az utcájában készült és jól kivehető rajta egy repülő csészealj vagy más földönkívüli szerkezet. Kíváncsi lennék itt jelenlevő ufológus kollégáim véleményére is a képről. Szerintem teljesen valós, kinagyítva jól látszanak a részletek. Az UFO a panelház sarkától balra felfelé látható, mint világító kis fénypont.

Kép: [link]



2021. nov. 28. 17:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
9%

#30 elvakult szkeptikus vagy, nem mellesleg troll is.


Nevetséges amit csinálunk? Elnézést kérünk, hogy nem akarjuk, hogy lelegyen igázva a bolygónk és, hogy rabigába legyünk hajtva. Persze, ti szkeptikusok ahelyett, hogy elismernétek az áldozatot, amit értetek (is) hozunk, becsméreltek folyton folyvást és trollkodtok, jelentgetitek a kérdéseinket, válaszainkat.

Nap, mint nap kockára tesszük az életünket, hogy a legaktuálisabb információkkal tudjunk szolgálni nektek, folyamatosan lehozzuk a kutatásaink eredményeit és sorolhatnám becses cselekedeteinket napestig.

2021. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
7%
Arról nem is beszélve, hogy az invázió idején titeket a rejtett földalatti atombunkereinkbe fogunk vezényelni, amíg mi élet-halál harcot vívunk.
2021. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/156 anonim ***** válasza:
80%

És hol a rongyba tekert batyu f@$zában vannak a kutatások? Még a végzettség is titkos de a nép csak úgy kajálja be, hogy márpedig nem kamuztok. És az élet kockáztatás az a fotelben megy?


Sorold akkor kérlek napestig a becses cselekedeteket.

2021. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/156 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek Pilótakex-el. 30-as vagyok.
2021. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/156 anonim ***** válasza:
74%
Ja és a kérdésemet érdekes módon kikerülted... Ócska ripacs (előző vagyok)
2021. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/156 anonim ***** válasza:
74%
Megint előző vagyok. Látom a válaszomat töröltetted a másik kérdésnél, te gyíkhívő.
2021. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/156 anonim ***** válasza:
90%
19-es rétegelt kép? Mert ha igen, akkor csak photoshop.
2021. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/156 anonim ***** válasza:
83%

32-es vezényelni? Legutóbb be se akartátok engedni azokat akik észérveket írnak. :)


Talán az Űrlord tánc megenyhíti majd a repiket. Tudod. Dance with me bro. Me and you. :)

2021. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/156 anonim ***** válasza:
94%

A kedves ellenségem című filmet láttad? 1985-ös film. Drakóni gyíkember és egy pilóta barátságáról szól, és a gyíkember csecsemőjéről.


Csak mert írtak itt filmes példákat ellenbizonyítékként ezt szerintem nem sokan látták.

2021. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/156 anonim ***** válasza:
92%

Csak linkeltem még egy filmes ellenpéldát. 39-es vagyok.


Őszintén a kérdéseiteket látva a tippem, ha jönnének a földönkívüliek te és ufokurtato bujnátok először el fületeket behúzva.

2021. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!