Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszi azt bárki is,...

Miért hiszi azt bárki is, hogy bizonyíték nélkül hiszünk neki?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 20:23
1 2 3
 1/29 Grimfox ***** válasza:
94%
Nem hiszik. Csak trollkodnak. A cél a feszültségkeltés, vitának álcázott vérszívás. Van aki jobban, van aki rosszabbul csinálja.
2022. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

1

De akkor miért nem tiltják ki a moderátorok?

2022. febr. 6. 20:40
 3/29 A kérdező kommentje:
Itt lenne már az ideje nagyon sokan panaszkodnak!
2022. febr. 6. 20:41
 4/29 anonim ***** válasza:
70%

Jó kérdés.

Szerintem magukból indulnak ki. Ha nem így lenne érveket, linkeket, forrásokat osztanának meg igazuknak megvédésére.

Nem feltétlenül kellenek "bizonyítékok" elegek azok is amik meggyőzték őket. Úgy az intelligens ember jobban a helyére tudja tenni az embert. Nem hittéríteni csak elfogadni, hogy neki ez kellett H higgyen, nekem viszont ez lehet még smafu. De az is előfordulhat, hogy engem is az győzne meg.

De a bizonyítás nélkül olyan mintha a sivatag közepére mennénk cápa lesre. Vagy a Marianna árok fenekére solymászni...

2022. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Grimfox ***** válasza:
92%
Mert ezotéria kategóriában elég nehéz arról beszélni, mi kitalált, és mi nem. Az egyértelmű kitalációkat, trágár, nyíltan provokatív kérdéseket törlik, de a troll kérdéseket nehéz elkülöníteni a nem troll, csak naiv kérdésektől. Maximum annyit lehetne tenni, hogy a notórius troll kérdezőket kitiltják a kategóriából, de nem tudom, hogy a moderátoroknak van e egyáltalán erre lehetősége. És ha van is, nem sokra mennek. Regisztrál egy másik fiókot, és folytatja. Véges számú moderátornak kell felügyelnie nagyon sok kategóriát 7/24. Nem irigylem őket érte.
2022. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg nagyon idegesítő ez a sok troll mostanában. A mostani kérdések 90%-a a Taknyos Varjú provokáló, kitalált kérdései a másik pedig az Ufókurtató. Ő pl az állat kategóriában leírta, hogy ide tényleg csak trollkodni jár, ezek alapján pedig ki lehetne tiltani. Direkt csak provokáció céljából írják ki és spamelik szét ezt a kategóriát. Én is örülnék, ha kitiltanák őket innen.
2022. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

3 lehet a modik a trollok.🤔


Időnként törlik a kamu profilt, ha már tényleg sok. De újakat hoznak létre, hogy ércelődnek a felhasználókon.


Összeesküvés elmélet is on. Tovább fokozva lehet az egész mögött az Illumináti áll. S az azokat irányító Reptilliánok.

S meg is van a legtöbb troll székhelye az oldalon, ezotéria»ufo észlelések.

Tüdűűű.😱😱


Komolyan, szerintem csak panasz van, de nem nagyon jelentik őket. Így a modik nem foglalkoznak vele.

2022. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
Bizonyíték nélkül senkinek sem hiszek. Én is mindent, amit állítok, azt tudományos bizonyítékokkal és kutatásokkal tudom alátámasztani.
2022. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Hidd el nagyrészük csak unatkozó troll.
2022. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
#8: Amely kutatások aktív résztvevője voltál? Vagy csak olvastál az állítólagos kutatásokról és bizonyítékokról?
2022. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!