Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszi azt bárki is,...

Miért hiszi azt bárki is, hogy bizonyíték nélkül hiszünk neki?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 20:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
4%
10 - Mi a gond? Én vagyok az egyetlen, aki a kérdésre válaszolt! Természetesen bizonyíték nélkül nem hiszek el semmit.
2022. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
4%
11 - Nem voltam aktív résztvevője, ezt tudósok kutatták.
2022. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%

8 hiába hasznos és őszinte amit ide írtál, de sajnos a legtöbbünk szemében sikerült elásnod magad.

K nem hihető, az alapján ahogy itt megismerhettünk. Bár jó lenne ha így lenne.... de leírtad magad. Bocs.

2022. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%
#24 Meg szólalsz te akinek minden kérdése kitaláció. :D
2022. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

27

Tök jól barátságosan vitattuk ezt a témát amíg ide nem jöttél! Te tetted tönkre ezt a kérdést is!

2022. febr. 6. 21:40
 16/29 A kérdező kommentje:

29

Nem volt. Én mindig is tagadtam.

2022. febr. 6. 21:44
 17/29 anonim ***** válasza:
57%

29 azt megtetted már de mint mondtam sajnos fullba nyomtad a kretént.

[link]

Elásva magad a témában. Hiába őszinte itt és most. De elbsztad máshol de nem kicsit.

Ami olyan volt jelentkeztem csak azt a kettőt pontoztam fel. Mert válasz a kérdésre és nem fszság mint a többi.


Ha rám hallgatsz most szünetet tartasz, hogy ne kapj bant, bár lehet már az is késő.

2022. febr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%
Nem csak azt látom hogy bazi nagyot zuhantál. Mikor először megláttam a neved három vagy három és fél pipa volt most meg kettő. Ez kb mindent elmond a "tudományos eredményeidről" amit kösz de nem irigylek. De ha offra vágysz ám legyen…én szóltam.
2022. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
65%

Nincs, és nem érdekel mert én erre a kérdésre írogatok egy erősen problémás humanoid létformának.

Képzeljétek nehéz eset szegény...😒

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__115..


De ha jutok vele valamire, megígérem elolvasom a kérdésed, s ha tudok válaszolok is.😊 Remélem ez így neked is megfelel.

2022. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
62%

Mégis milyen bizonyítékról beszélsz?

Nincs se cáfolatom sem reakcióm arra amire nem válaszoltam, el se olvastam bszod.

Ha elolvastam volna, valószínűleg válasz formájában reagálok is rá. Hogy az cáfolná e nem tudom, mert NEM OLVASTAM EL A LINKELT SZROD!

Épp egy okostojással vagyok elfoglalva az általam linkelt kérdésben nem érek rá a szrjaiddal is foglalkozni!

Ha ráérek elolvasom.

2022. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!