Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO jelzéseket kaptak lencsevé...

Ufokurtato007 kérdése:

UFO jelzéseket kaptak lencsevégre, mi az Ön véleménye?

Figyelt kérdés

Semmi kétség, valamelyik faj (feltehetően kémhadtest, hiszen a Földön van már, ebből következtethető, hogy alakváltó képességekkel is rendelkeznek, mivel a jelzés a városból jött, tehát emberi alakban adták le a jelzéseket) fényjelzett az anyahajójuknak, hogy az este folyamán sikeresen letudjon szállni az anyahajó. Az eset UK-ban történt. A videót egy szkeptikus készítette, aki a hihetetlen esemény hatására felhagyott szkeptikus életmódjával és hithű ufológus lett.


Link: [link]



2022. márc. 14. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Véleményem:egyre hülyébb vagy...
2022. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 szkeptik_killer ***** válasza:
Szóval ahhoz hogy ufológus legyek csak fel kell hagynom a szkeptikus életmóddal?
2022. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 Nem, nem elég. Csak rövidítettem, nem akartam ódákat írni, attól félve, hogy nem olvassátok el.
2022. márc. 15. 20:45
 4/18 anonim ***** válasza:
Hol is volt az ufo ezen a felvételen? Mert ebből nekem az jött le, hogy valaki egy reflektort villogtatott egy épület mögött. Az ilyen Ufokurtato007 félék meg gondolkodás nélkül bevették.
2022. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Senior Séf ***** válasza:
82%

Tudod, kérdező, 35 éve még, ha nem is hittem, de bíztam az UFO-k létezésében. Alig vártam, hogy fejlődjön a technika, és új, hiteles bizonyítékok kerüljenek elő. Hiszen addig is, a semmi közepén valahonnét mindig előkerült egy fényképezőgép...

Nos, a technika fejlődött, több a csúcsminőségű kamerával szerelt mobiltelefon, mint ahány ember él a Földön, de nem hogy értékelhető új felvételek nem kerültek elő, hanem a régiekről is rendre kiderült, hogy hamisítványok. Ennek tükrében furcsa lenne hinnem az idegenek látogatásában.

2022. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Semmi kétség, nálad még egy egysejtű is milliószor értelmesebb. Takarodj már innen az eszetlen baromságaiddal te gyagyás idióta. Rendkívül unalmas vagy már birka jóska. Te nem ufókutató vagy – mert, ami nincs azt nem lehet kutatni – hanem egy irdatlan nagy marha.
2022. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 Megjött a szkeptikus, fáj az igazság, hogy nem vagyunk egyedül?
2022. márc. 16. 16:56
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

7#

Na, akkor én holnap szeretnék találkozni egy ufóval, hozz nekem ide egyet.

2022. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 Sajnálom, de ez nem így megy. Civil ember nem hagyhatja el a Földet. Ahhoz ufológusnak kell lenned. A köztünk élőket pedig nehéz beazonosítani, mivel alakváltó képességeiket kihasználják. Majd ha jön az ősi prófécia szerint megjövendölt invázió, akkor majd látni fogsz eleget.
2022. márc. 17. 15:19
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

9#

Ez bizony nagy kár, mert így egy szavadat sem hiszem el.

2022. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!