Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért érzem egész életemben...

Miért érzem egész életemben azt, hogy UFO vagyok?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok bolond. Már kislány koromban, óvodában éreztem azt, hogy nem az emberi fajhoz tartozom. Csak néztem, figyeltem, tanulmányoztam a gyerekeket, de nem viselkedtem úgy, ahogy ők. Éreztem, hogy másmilyen vagyok, másképpen gondolkodok.

Mindig azt mondták rólam, hogy furcsa vagyok, egész életemben. Az iskolákban, a munkahelyemen, a rokonok vagy barátok társaságában.


Soha nem találkoztam olyan emberi lénnyel, akivel úgy éreztem volna, hogy "egy fajtához tartozunk", ezért egész életemben magányos vagyok, emberek között is.


Nem vagyok bolond, válásom miatt a gyermekelhelyezési perben kétszer is megvizsgáltak igazságügyi pszichológusok (ez egy szokásos eljárás) és nem vettek észre nálam semmi furcsát sőt, jó véleményeket írtak rólam. Így a gyermekemet én nevelhetem. Igaz, a vizsgálat során igyekeztem átlagos nőként viselkedni.


Néhány éve egy számomra megdöbbentő dolog történt!


Beszélgettem a most már 21 éves fiammal és, amit én érzek magamról, egész életemben, hogy nem az emberi fajhoz tartozom, de erről a fiamnak soha nem mondtam egy szót sem - ő maga elmondta saját magáról!


Ez hogy lehetséges?


Ugyanazt érzi, amikor emberek között van.

Igaz, ő is mindig furcsa volt. Az óvodában 3 évig nem tudott beilleszkedni. Nem játszott a gyerekekkel. Azt mondta, hogy: "Olyan furcsák és éretlenek", hogy nem kíván közöttük lenni. A 4-5-6 éves gyerek! Az óvodában csak ült a padon egyedül és várta, hogy haza mehessen.

3 évig, minden munkanapon!


Az iskolában is mindenki furcsának tartotta. Kiváló tanuló volt, de a viselkedése, gondolkodása mindig másmilyen volt.

És végül most 21 éves korban közölte velem, hogy egész életében azt érezte, hogy nem tartozik az emberi fajhoz.

Sírtam, mert tudom, hogy milyen nehéz neki így élni.


Természetesen, nagy valószínűséggel csak arról van szó, hogy a személyiségünk más, mint az átlagos emberek személyisége, mégis néha elgondolkodom ezen, ami velünk történik. Miért is van ez így?



2023. szept. 9. 00:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez vigasztal, én ugyanígy vagyok és külső szemlélőként nézem, mert csak nézem és próbálom értelmezni az emberi faj viselkedését, kicsinyességét és sajnos pénzhajhászását,rosszindulatát sokszor. És nem értem, nagyon nem. Mint egy másik faj, ahogy te mondod. Asperger.
2023. szept. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
A különc emberekre szokták mondani hogy "UFO", nem kell ezért rögtön magadra hívni a Men in Black-et.
2023. szept. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
#1 Én is az Aspergerre tippelnék.
2023. szept. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%

UFO? Mert repkedsz és nem tudnak beazonosítani?


Amúgy sok mindentől lehet ilyen különcség érzete az embernek. Antiszociális személyiségzavar, autizmus, Asperger, stb.

2023. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

"Nem, nem vagyok bolond. Már kislány koromban, óvodában éreztem azt, hogy nem az emberi fajhoz tartozom."

Ez kb olyan, mintha azt mondaná egy férfi, hogy "nem vagyok meleg, de a férfiak izgatnak fel".

2023. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
Sokan hajlamosak "nagyonegyediunique" lényként tekinteni magukra, hogy ők nagyon mások, nagyon kívülállók, nagyon különlegesek (pl kamaszoknál is látni). Ami igaz is, mert minden ember egyedi, de pont azért a "nagyonegyedikiválasztott" nem lesz kiemelkedő, a sok egyedi ember között elveszik a sok+1. egyedi.
2023. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Attol meg lehet UFO hogy szarnyal es beazonositatlan. Lehet. Nem elkepzelhetetlen. vannak Emberek akik kepesek ilyenekhez folyamodni valamilyen cellal.
2023. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Én is hasonlóképpen tapasztalom meg a valóságot. Az egyik lehetőség valóban az, hogy korábbi inkarnációdban más világokban létezhettél.


A "megfigyelő" állapotot az generálhatja, hogy születésed előtt - saját döntésed nyomán - a lélek esszenciádnak csupán kisebb hányadát helyezted bele a születendő magzatba, pontosan azért, hogy megőrizd ezt a fajta

tudatos kapcsolódást a transzcendens részeddel.


A hagyományos pszichológia még a lélek létezését is tagadja, így komoly rálátása sincs az ezzel kapcsolatos mentális folyamatokra, illetve az ezek következtében kialakuló tudatállapotokra.


A pszichológia ilyenkor "kitalál" egy új betegséget és gyorsan el is nevezi azt. :)

2023. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

#8

A pszichológia mióta tagadja a lélek létezését?

Csak nem foglalkozik ezzel a témával.


Úgy érzem logikai hibákat követtél el.

2023. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Asperger biztos, hogy nem. Olvastam a neten a tünetekről. Ezek nem jellemzők sem rám, sem a fiamra, teljesen másmilyenek vagyunk.
2023. szept. 9. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!