Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Volt már UFO észlelésetek?...

Volt már UFO észlelésetek? Milyen volt? Hol láttátok?

Figyelt kérdés
febr. 23. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Volt.


Budakalászon.

febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt, bár megkérdőjelezem, hogy ez a rengeteg bolygó, csillag, naprendszer, univerzum, galaxis csak miattunk lenne...
febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem volt, de örülnék, ha lenne.
febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

Egy nyomorult UFO-ban reménykedtem, de rájöttem, hogy a távolban, egy magas ház tetején fejlámpával mászkált egy ember.

Szervizelt valamit.

Egyszerűen nem vagyok alkalmas ilyen hülyeségek beképzelésére, mindig lelomboz a szikár valóság.

febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Márkos László válasza:
66%
Naa...ugye? létezett, és létezik egy fejlettebb civilizáció a földön..Szemtanuja voltam én is egy rejtelmes dolognak ..ami ugy cikázott az égen ,hogy semmilyen más repulö tárgy nem tudná utánozni....csak csak...egy porszemek vagyunk a világegyetemben...
febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
16%

Az emberek valamiért úgy képzelik, hogy idegen aktivitás csakis éjszakai rejtélyes fényjelenségek formájában nyilvánulhat meg.

Vagy másképp megközelítve, villan valami az agyába, az biztosan földönkívüli csakis. Nevetséges ez.

Fényjelenségek a fizikai létünk velejárói.

Nem mondom, hogy UFO, mert az eleve más fogalom, szinte semmit nem jelent.


[link]


[link]

febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Kötelékben repülő, vezér nélküli munkamegosztó drónok, amiknek a szoftverét 12 éves gyerek csinálta, és a hadiipar lenyúlta.
febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
49%
januar 1 mindig. elegem van ezekbol a tetukbol, millio darabka van belole es mindenhol ott vannak es a fenyukkel durrogva szippantjak fel a kok.. az embereket.
febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Állítólag a földönkívüliek mérik az IQ-t, és a 60 felettitől tartanak, mert az olyan ember már elkezdené tudományosan vizsgálni a jelenséget a maga képességeihez mérten, és ha szól a társának, az már 120-as IQ. Ezt el akarják kerülni. Ha szellemnek, démonnak, sátán szemének stb látod őket, és elkezdesz buzgón imádkozni, akkor nincs félnivalójuk és leszállnak a kertedbe. Földugják az análszondát és lemásolják a géntérképedet.
febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En az utobbi valaszolokra tekintek ugy, mint az urlenyekre.
febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!