Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen nyelven tudok beszélni...

Milyen nyelven tudok beszélni az UFO-kal?

Figyelt kérdés
A kertemben láttam emberi alakokat mozogni, de nem tudtam, hogy szólítsam meg őket. Ahogy néztem őket, egy idő után már nem láttam őket. Kimentem egy lámpával és semmi különöset nem tapasztaltam. Betörők nem lehettek, mert magas kerítésem van szögesdróttal és sehol se tudnak bejönni. Biztos vagyok benne, hogy nem képzelődtem. Érdekes módon a kutyám nem vette észre őket. Azt nem láttam, hogy mit csináltak pontosan, mert elég sötét volt. Nem mertem felkapcsolni a lámpát vagy kimenni a kertbe, még a végén elrabolnak. Mit csináljak, hogy szóljak hozzájuk, hogy kommunikálhassunk?
2010. nov. 3. 19:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
22%
Távesz báktáló! Ezt tuti megértik vagy szoszi mò! Esetleg lumbo muro kàrò de akkor megkergetnek!
2010. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
30%
Visual C++ nyelven. Enterprise hívja Deep Space Nine-t
2010. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
28%
Itt vagy mindenki pszihikai eset,vagy tényleg gyerekek.Megyek is oda ahol komoly felnőttek beszélgetnek!
2010. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Cigányok biztos nem voltam mivel nem loptak el semmit meg akkor oda is piszkítottak volna. Valamilyen programnyelv illene hozzájuk de az is az angolra épül. Na de komolyra fordítva a szót, én már félek! Mi van ha bejönnek a házba? Ha földi lények az még rosszabb... Mibe ruházzak be, éjjeli térfigyelő kamerába vagy lőfegyverbe? Vagy ezek az UFO-k nem verik vissza az infra fényt és a golyó se ártana nekik? Én még kezdő vagyok ebben a témában. Ahogy látjátok aludni se tudok mert félek.
2010. nov. 4. 02:55
 15/28 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó erős airsoft fegyvert meg egy kaulázusi juhászkutyát és ha földiek akkor nem fognak bejönni ha földönkivüliek akkor ha nem tom honnan a fenéből eljöttek idàig sztem nincs földi technologia amivel meg tod àllìtani őket! Amugy sztem ha vannak ufok akkor tuti van jobb dolguk mint hogy téged ijesztgessenek!XD
2010. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
egy igazi szívlapátnak még egy ufó sem áll ellent akármiélyen fejlett
2010. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Amitől a legeslegjobban félnek az a fényképezőgép...
2010. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Tavesz bachtalo muroplán drága testvéreim szosztalimó és ilyenek tuti értenek cigányul:)
2010. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

vegyél ShotGun-t és szerintem vagy cigányok voltak vagy

ne szívj annyit

2010. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
mivel magyarul a földön csak Magyarországon beszélünk ezért lehet hogy a földön kívül többen is beszélik a nyelvünket XD nem vagyunk egyedül!!
2010. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!