Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen nyelven tudok beszélni...

Milyen nyelven tudok beszélni az UFO-kal?

Figyelt kérdés
A kertemben láttam emberi alakokat mozogni, de nem tudtam, hogy szólítsam meg őket. Ahogy néztem őket, egy idő után már nem láttam őket. Kimentem egy lámpával és semmi különöset nem tapasztaltam. Betörők nem lehettek, mert magas kerítésem van szögesdróttal és sehol se tudnak bejönni. Biztos vagyok benne, hogy nem képzelődtem. Érdekes módon a kutyám nem vette észre őket. Azt nem láttam, hogy mit csináltak pontosan, mert elég sötét volt. Nem mertem felkapcsolni a lámpát vagy kimenni a kertbe, még a végén elrabolnak. Mit csináljak, hogy szóljak hozzájuk, hogy kommunikálhassunk?
2010. nov. 3. 19:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Vannak "cstornák" vannak akik az üzeneteket átveszik tőlük, és mindig angolul jut el hozzánk.
2010. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
a kertedben láttál valamit, ez természetes, kevesebb drog és menj elvonóra hidd el elmúlnak majd de ha mégsem, hívd spartakuszt XDD
2010. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Eszperantóúl. ha pedig nem tud, hát tanítsd meg.
2010. nov. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 M@x ***** válasza:
telepátiával tudsz velük kommunikálni
2010. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

biztos majmok voltak bazz XD lehet hogy odakellett volna nekik csak kiabálni hogy hé ti ott!!!XD 1 böl elmenekülnek! am a térfigyelökamerával mit akarsz csinálni? én 1 pisztollyal biztonságban érezném magam. föleg ha tudom is használni XD tanulj meg célozni 1 kis mátrixot bele és nem lesz probléma:D ha a kérdés kiírásátol nem aludtál akkor már megdöglöttél mert nem sokáig bírja az ember alvás nélkül...

am én is szoktam a padlásrol dörömbölést hallani de az csak a szél xD ha betörök akkor találkoznak a talajradarommal és könnyen rábsznak xD

2010. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

1. Egyszerű mutogass vagy már ők is ezen gondolkoznak hogyan szolajaknak meg.

2. Kapcsold be a tv-t vagy hozz egy matek könyvet.

De végső esetbe mutasd be a tánc tudásod .(és akkor majd ők félnek.

2010. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Németül.
2010. nov. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Dukááán.xdddd
2011. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!