Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt a Fénylényes Plejádos...

Ezt a Fénylényes Plejádos Krixkraxos maszlagot Ti tényleg elhiszitek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 21:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én a Goa'uldokban, az Asgardokban és az Ősökben hiszek.
2010. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:

Egyre több ilyen kérdést olvasok, és teljesen megdöbbenek, hogy az emberek miket képesek kitalálni! Tudom, h a Plejádok egy csillagkép (magyarul Fiastyúk).

De arra lennék kíváncsi, hogy akik el is hiszik, hogy majd ide jönnek 2012ben azok honnan veszik ezt az egészet? Van rá valami kézzelfogható egyértelmű bizonyíték, vagy csak ennyire unatkoztok?

2010. nov. 26. 21:09
 3/70 anonim ***** válasza:
19%
Ez nem vallás, hogy el kellene hinni. Én TUDOM.
2010. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
Ok. Te tudod, de honnan? Mi rá a bizonyíték?
2010. nov. 26. 21:10
 5/70 anonim ***** válasza:
27%
Számtalan bizonyíték van, én nem akarok téríteni vagy a mindent tagadókat meggyőzni. Egyetlen célja annak, hogy ide irogatok a kapcsolattartás a többi kutatóval, valamint információcsere a közelgő invázióról.
2010. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi vagyok, h mik azok a bizonyítékok. Legalább egy példát írj!
2010. nov. 26. 21:19
 7/70 anonim ***** válasza:
74%

Hülye vagy, hogy reménykedsz hogy nyilvános fórumon próbálod rávenni őket arra, hogy bevallják hogy csak hülyéskednek. Ez olyan mint a [link]

Ezek a fickók az oldalon eljátsszák hogy melegek meg stb.

Én azt hittem hogy nem hülyéskednek, de valószínűleg igen. Remélem o.O

Viszont én mindenképpen várom 404, UFO-figyelő és társaik válaszát PRIVIBEN, hogy ez most csak egyfajta abszurd humor, vagy valóban elmegyógyintézeten belül találtatok élő WiFi kapcsolatot, amit nem kódolnak, és mellé análisan becsempésztetek egy iPhone-t vagy valamit. (mondjuk egy PC-t, monitorral; lol)

2010. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:
Nem várom én, h bevallják, h hülyéskednek, csak kíváncsi vagyok miért hiszik/tudják ezt? Mi a magyarázatuk.
2010. nov. 26. 21:23
 9/70 anonim ***** válasza:
100%

"A legcsodálatosabb dolog az interneten, hogy bárki, bármit írhat.

A legrosszabb dolog az interneten, hogy az a bárki le is írja azt a bármit."

(sajnos nem tudom pontosan idézni, és nem emlékszem ki mondta)

A legnehezebb dolog az interneten kiszűrni a valós információkat a baromságok közül. És vannak olyan emberek, akiknek egy szenzécióhajhász újságíró vagy egy paranoid téveszméktől szenvedő ember írása ugyanúgy tűnhet valósnak, mint egy Nobel díjas kutató írása.

2010. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
100%

Ha a világmindenség ugyanazokból a kémiai elemekből és vegyületekből áll, mint a Föld, akkor matematikailag eléggé sanszos, hogy legyen máshol is élet. De azt már nem tudhatjuk, hogy most, jelenidőben az idegen bolygókon lévő élet - már ha van - éppen hol tart az evolúcióban. Mert lehetnek ám neandervölgyiek is, nem csak szuperfejlett civilizációk.

De a plejádos krixkraxos fszságokon hatalmasakat röhögök. Én nem láttam ufót még, nem tagadom, hogy lehet, de nem is bizonyosodtam meg róla.

2010. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!