Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt a Fénylényes Plejádos...

Ezt a Fénylényes Plejádos Krixkraxos maszlagot Ti tényleg elhiszitek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 21:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 BlackSword ***** válasza:
80%

Szenthelyi Árpád!

Figyeljél már! Hitler egy földönkívülivel... A kép FAKE... Gondolkozz már el esetleg, hogy miről szólt Hitler propagandája... A felsőbbrendű árja faj uralni fogja a Földet... Az árja faj pedig szóke és kék szemű... Ez az UFÓ egyik sem... Nem kezetrázott volna vele, hanem elgázosította volna, meg haláltáborba küldte volna... Az embereket is gyűlölte, hol várhatott volna többet egy földönkívüli???

És az árnyékok külön, külön eltérőek, ha több fényforrás lenne, akkor lennének szórt árnyékok is, és a különböző árnyékok körvonalainak a kontrasztjai eltérnének... Ráadásul abban az időben már voltak nagyon jó eszközök is...

Szóval Száz szónak is egy a vége, a kép tutira FAKE...

2010. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
81%
1994-ben is a Forrest Gump című filmben is megcsinálták vizuális effeketettel az hogy forrest gump és Nixon kezet fog.És hibátlanul.Ugy hogy nekem erről a hitler kezet ráz E.T. vel képről ez a véleményem.Jó kis trükk:)
2010. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
60%

Ha már ennyire a képekről van a téma akkor kérlek néztétek meg ezt:


[link]


Szerintetek ezek igaziak, nem értek a potosophoz sajnos de ti talán többet tudtok mondani.

2010. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 kockafej77 ***** válasza:
és sztem csak azt hiszik az "emberek" hogy akkor invázió lesz mer másképp h pusztul el a föld? na ezt mondjátok meg....
2010. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
nézzétek meg az ufoboncolás című filmet.Arról pont erről van szó hogy lehet hamisítani egy ilyn ufoboncolást
2010. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
Utolsó arra nem gondoltál, hogy azért csináltak ilyen filmet, hogy az emberek elméjét még jobban beködösítsék. Nagyon sok dolgot kifiguráznak , a sötét kormányaink és viccet csinálnak a valóságból, szó mi szó, én is szoktam hülyéskedni, de tudni kell komolynak is lenni.
2010. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:

"arra nem gondoltál, hogy azért csináltak ilyen filmet, hogy az emberek elméjét még jobban beködösítsék."


Ezt hívják úgy, hogy üldözési mánia...

2010. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
60%
Ha azt az ufo-t igazinak hiszed, akkor ennyi erôvel az Alienektôl is félhetünk. Azt még ennél is hitelesebben csinálták meg a technikusok.
2010. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
60%
Én hiszek abban, hogy a Földön kívül is van élet valahol. De szerintem túl messze. De tegyük fel, mert ezt sem lehet kizárni, hogy eljutott ide pár idegen hozzánk. Nem lepne meg az sem, hogy ha kiderülne, hogy mind fel lett boncolva. Tegyük fel, hogy igaz. De ha visszanézed a képeket, amik tegyük fel, hogy igaziak, jól látható, hogy sehol nincs sok idegen, mindig csak 1-1. Ha léteznek idegenek, szerintem csak páran jutnak el az otthonuktól távolra és nem is tudnak visszamenni, mert technikailag nem megoldható. Ha megoldható lenne, már tudnánk róluk. Ezért ha léteznek is, nem lesz invázió, mert a köztünk lévô távolság túl nagy. Én ezt tartom logikusnak. A létezésüket nem zárom ki, de akár ôk is hihetnék, hogy mi idegen vagyunk és egyszer megtámadjuk ôket...de hát mi tudjuk, hogy nem.
2010. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi erővel ammenyit összehordotok.Már a ewokokat és wokieekat is el lehetne hinni.Persze még az Erőt is ami körül vesz minket :)
2010. nov. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!