Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt a Fénylényes Plejádos...

Ezt a Fénylényes Plejádos Krixkraxos maszlagot Ti tényleg elhiszitek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 21:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
21%
ha már ennyire biztosak vagytok benne hogy manipulált kép és ennyire értetek a képszerkesztő programokhoz kérlek érveljetek. mutass rá az árnyék, méretarány vagy egyéb ellentmondásra ami egyértelműen bizonyítja hogy ez a kép fake. ha azt mondod lerí róla akkor kérlek írd körül mely részek azok amelyeken ennyire látszik és ez most nem támadás tényleg érdekel.
2010. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 A kérdező kommentje:

ok. 1 a lény arca sokkal élesebb mint Hitleré, 2 a lény fején lévő árnyék nem olyan irányból van mint a Hitler ruháján lévő árnyék.

A másik, meg, hogy vajon miért homályos az össze űrlényről készült fénykép?

2010. nov. 26. 21:49
 23/70 anonim ***** válasza:
28%

Ezek alapján nem mondanám, hogy értesz a phshophoz sokkal inkább csak hallottál már dolgokat.


1. fogalmad sincs ezek szerint a 40-es évek teleobjektívjeinek jellegzetes tulajdonságairól, torzításairól.


2. Esetleg több fényforrás volt és ezért vannak ez a "rejtélyes fény-árnyék" hatás. Próbál ki otthon és meglátod.

2010. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:
Ok akkor a fény árnyékot el ismerem, azt is, h régen nem voltak olyan jó fényképezők mint most. De kérek akkor mutass nekem egy mai éles jól kivehető képet!
2010. nov. 26. 21:57
 25/70 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Georg most küldte át őket a tegnapi Fehérházi buliról!

Szigorúan szupertitkos, ne terjesszétek!

2010. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:
Utolsó! Meggyőztél! Ilyen jót már régen röhögtem! A legjobb a jogsi:P XD
2010. nov. 26. 22:07
 27/70 anonim ***** válasza:
74%
Ismertem egy-két ilyen deformált gondolkozású egyedet,akik ilyen baromságokban hittek,meg invázió,meg ősanya,meg a t..öm tudja még mi,plusz gyógyítóknak vallják magukat,meg az asztrológia,meg az erőmezők,stb,a sok zagyvaságot fel se tudnám itt sorolni.Azt mondta az egyik,hogy én nem erről a bolygóról származom,hathor vagyok:)Na,mindegy,a lényeg hogy teljesen elrugaszkodtak a valóságtól,és szerintem az ilyeneket pszichiátrián kellene kezelni,mert nem százasok.
2010. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
57%

A hamarosan bekövetkező érzékszervi felébredéskor fogjátok megérteni azt, amit eddig tanítottunk nektek az egyenlőre öt érzékszervhez kötött süket és vak Barátaim.


Ne feledjétek soha : CSAK FÖLDÖNKÍVÜLIEK VANNAK,itt a saját környezetetekben is, minden más illúzió!

2010. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:
Már nagyon várom! Mikor lesz az a hamarosan? És neked mi a bizonyítékod erre kedves UFO-kutató?
2010. nov. 26. 22:33
 30/70 anonim ***** válasza:

Ufó kutató nem lehet körülöttünk mindenki idegen,

És nem minden illúzió mi nem egy mátrikszab élünk,


Egyébként ufó kutató, hogyan lehet rájönni arra, hogy környezetünkben ki ufónauta és ki nem?

2010. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!