Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit üzennél az idegeneknek...

Mit üzennél az idegeneknek rajtunk keresztül?

Figyelt kérdés
Én, Diator és 404 nem sokára elmegyünk egy idegen civilizációt meglátogatni. 404 -et elméletileg egyszer elvitték földönkívüli lények, de rosszul volt nem bírta ki végig az utat és visszahozták. Most új erőt gyűjtött és ismét el akar menni, véghez szertné vinni a földönkívüli expedícióját. Diator és én csatlakozunk hozzá. Ufo-kutatót is szívesen vinnénk ha úgy gondolja, jelentkezzen Diatornál privát levélbe.
2011. jan. 27. 23:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
Ezt fájt, de komolyan... Ugye ennyire azért nem vagytok hülyék?
2011. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:

És engem nem is visztek??? :SSS

Na mind1, majd üzenjétek, hogy üdvözlöm őket, és nyugodtan elrabolhatnak itthonról, ha kedvük tartja :D

Persze nem voncolás, meg ilyesmi célokra...

Na hajrá!

2011. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
Üzenem hogy szeretem őket!!!!
2011. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:

Az üzeneteket majd átadom, és biztos örülni fognak neki.


Nem tudom, hogy mikor megyünk, ha ufó kutató is jöhet, lehet hogy csak jövő hónapban indulunk. Én véleményem szerint már jövőhét hétvégén elindulnák de sajnos még egyeztetni kell 404-el aki mindent intéz,


Na szóval nem az egész világnak csak nektek! Azért is mondtam hogy még ne nagyon mondjátok el.. :DDD

2011. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
Jó nektek :D
2011. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:

Tomi sajnálom szeretnélek téged is elvinni, de sajnos nem lehet...


Sajnálom tomi, hogy nem jöhetsz, de ha vissza érek erről az expedicóról akkor neked írok majd elsőnek emailt, hogy jártam egy idegen bolygón.


Ha az idegenekkel a barátság teljesen kialakul, és ha tudok majd velük itthon is kapcsolatot létesíteni akkor majd lehet hogy majd én velem eljöhetsz hozzájuk, hogy te is lásd a bolygójukat, de a mostaniba már sajnos nem jöhetsz.

2011. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:

Nem baj :D

Akkor majd legközelebb.

2011. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
ja ja :)
2011. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:

Szeretlek titeket! - ezt üzenem nekik. :)


Ill. ha van idejük akkor nézzenek be, mert az egyik egyetemi tanárom már nagyon szeretne velük találkozni XD

2011. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
oks meg mondom :)
2011. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!