Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit üzennél az idegeneknek...

Mit üzennél az idegeneknek rajtunk keresztül?

Figyelt kérdés
Én, Diator és 404 nem sokára elmegyünk egy idegen civilizációt meglátogatni. 404 -et elméletileg egyszer elvitték földönkívüli lények, de rosszul volt nem bírta ki végig az utat és visszahozták. Most új erőt gyűjtött és ismét el akar menni, véghez szertné vinni a földönkívüli expedícióját. Diator és én csatlakozunk hozzá. Ufo-kutatót is szívesen vinnénk ha úgy gondolja, jelentkezzen Diatornál privát levélbe.
2011. jan. 27. 23:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 X Jakab válasza:
Azt üzenem hogy ti vagytok az emberiség legokosabb példányai,had nevessenek már egy jót.
2011. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:

na jó ne tagadjuk tovább elmegyünk egy másik bolygóra

de ne mondjátok el senkinek én, 404 és könyvmoly.


Az expedicóra viszek magammal egy naplót hogy mindent leírjak. 404 azt mondta, hogy minden elektronikai eszköz elromlik az űrhajójukban, és gondolom a kettő napot az elektronikai eszközök nem igen bírnák. szóval maradok a naplónál.


Fogok hozni onnan köveket, az idegenek kb 3 méter magasak, egy kicsit mint ha félnék de nincs rá okom, hiszen inteligens lényekkel fogok találkozni akik barátságosak.


sok dolgot még nem értek, hiszen arra jutottam hogy ha két nap van akkor melyik nap körül kering a bolygó, talán 8-as alakban kering, és kettős naprendszerbe mehetünk el 404-el könyvmollyal és jó magammal( és lehet ufó-kutatóval is)


Egybe biztos vagyok, hogy elmegyünk, várom ide 404 válaszát is


Kérlek 404 mondj még dolgokat amit csak gondolsz.

2011. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
Hogy mit üzennék? Ha már eljönnek idáig, miért nem mernek leszállni is és elbeszélgetni az olyan közönséges halandóval, mint én vagy a Maris-néni? Fentről nem látják, hogy nemcsak Amerika van ezen a bolygón, hanem Magyarország is?
2011. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:

Kérdés :


"A nagy kérdés, eljönnél-e velünk ufó-kutató?"


Válasz :


Természetesen, de ez néhány év múlva már nem lesz olyan rendkívüli dolog!


Mert 2012-13 után, mikor az alapvető földi változások már lezajlottak, a népesség azon része számára, mely új dimenzióban kezdi az életét, a csillagközi utazás a mindennapok megszokott része lesz! Épp úgy, ahogy most a városi közlekedés!


Kb. 2015 - 2020 körülre kialakul az a rendszer, mely minden fejlett bolygón működik :


1. Minden család rendelkezni fog egy kis, kb. 6 személyes antigravitációs repülőkoronggal, mellyel az adott bolygó minden földrajzi helyét néhány perc alatt el tudja érni.


2. Mindenkinek joga lesz a repülőkorongjával felrepülni a bolygója körül keringő óriási anyahajó(k)ra, mellyel csillagközi utazást tehet.


A testileg, lelkileg és tudatilag megújult emberiségünk pedig AZONNAL EL FOGJA KEZDENI A KOZMOSZ FELFEDEZÉSÉT!


Ezt az élményt és főleg ezt a SZABADSÁG-ÉRZÉST majd össze sem lehet hasonlítani, a mai fiatalság impotens, nagyon beszűkült, az iskolai agymosás miatti nulla kreativitású rabszolga-életével!


Az igazi élet tehát csak ezután kezdődik!


És nyilván az első felfedezőcsapatok célpontja a közeli naprendszerek megismerése lesz, melyeken már jóval előttünk járó fejlett civilizációk léteznek!


Pl: a Proxima Kentauri-rendszerben, vagy az Alfa Centauri-rendszerben, vagy a Szíriusz-rendszerben, vagy az Epszilon Eridani-rendszerben, vagy a Kapteyn-rendszerben, vagy a Procyon-rendszerben, vagy a Wolf 424-rendszerben stb.


Tehát lesz mit még bőven tanulni és felfedezni! És az álom VALÓSÁGGÁ válik!

2011. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
Egy ilyen utazásba én nem mennék bele mert még elkapnék tölük valami halálos betegséget ami az egész emberiségre nézve veszélyt jelent!
2011. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
De ha már volt a 404 és nem lett beteg akkor jó. Azt üzenem hogy az ember erős, ha kell az élete árán is megvédi saját faját, de ha kell gyengéd és barátságos!
2011. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 M@x ***** válasza:
Ez annyira izgalmas! Olyan jó nektek! Ó, én is annyira mennék! Majd azért írjatok le mindent amit csak tudtok! Mindenre kíváncsi vagyok! És mikor fogtok menni?
2011. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
diator "na jó ne tagadjuk tovább elmegyünk egy másik bolygóra de ne mondjátok el senkinek én, 404 és könyvmoly" ok nem szolunk senkinek de te most az egész világnak bejelentetted de am ok ;D
2011. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 feke300 válasza:
Hozzák vissza Gyurcsány agyát :D
2011. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
ma 13:56 igen! Hitlert meg vissza ne engedjék!
2011. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!