Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit üzennél az idegeneknek...

Mit üzennél az idegeneknek rajtunk keresztül?

Figyelt kérdés
Én, Diator és 404 nem sokára elmegyünk egy idegen civilizációt meglátogatni. 404 -et elméletileg egyszer elvitték földönkívüli lények, de rosszul volt nem bírta ki végig az utat és visszahozták. Most új erőt gyűjtött és ismét el akar menni, véghez szertné vinni a földönkívüli expedícióját. Diator és én csatlakozunk hozzá. Ufo-kutatót is szívesen vinnénk ha úgy gondolja, jelentkezzen Diatornál privát levélbe.
2011. jan. 27. 23:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 M@x ***** válasza:
Meg még azt üzenem hogy szeretném ha ellátogatnának ide hogy a kételkedők megtudják végre az igazságot!
2011. jan. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
Ez érdekesen hangzik,de elég naivak vagytok annyi szent.Azt nem mondanám,hogy ne menjetek,ja napszemcsit is vigyetek akkor magatokkal:)
2011. jan. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:

diatoréknak mondom inkább, hogy a törölközőt ne felejtsék itthon!


Sosem lehet tudni, mikor kell majd stoppal hazajönnötök.

2011. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 Nigra ***** válasza:
50%
ennyi barmot istenem... ès mègis mivel mentek gyökerek? busszal? komolyan mondom, maradjunk màr a realitàs talajàn. ha annyira igazatok van, vigyetek egy kètelkedõt is, mert pàr hèt múlva itt fogjàtok verni a nyàlatokat, hogy igen is voltatok màs bolygón...f@szsàgokat kitàlni èn is tudok. pl.: ma reggel felpattantam a seprűmre, ellrepültem egèszen a gellèrt hegyig, ott talàlkoztam a yetivel, nessivel ès a molyemberrel ès együtt repültünk tovább egyiptomba ès felèlesztettünk három fáraót akikkel Abba slàgereket ènekeltünk. bizonyítsátok be, hogy nem így volt...k*csögök...èn is mondtam marhaságot ti is, mostmár be lehet fogni
2011. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
Nigra ezen szakadtam imadlak :D
2011. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 Nigra ***** válasza:
50%
Than you for thinking of me Bata XD
2011. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
Én is szkeptikus vagyok (teljes mértékben), amiket írkálnak egyértelműen a csökött agyuk szüleménye. De, kedves Niga te akkor is gáz vagy, addig oké, hogy nem értesz velük egyet, de ezt miért így kell kifejezni? Pl. miért kell leköcsögözni őket? Nyilvánvaló, hogy valami nincs rendben velük, de láthatóan ártalmatlanok... Ja, és el ne hidd a dícséreteket, mert egyáltalán nem jó a humorod, hanem ultra gagyi, már bocs.
2011. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 Nigra ***** válasza:
aki a gagyi szót kèpes nyilvánosan használni annál èletkor<15 nincs miről beszèlnünk
2011. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:

Sajnálom nem vihetünk mindenkit, csak 3 vagy négyen megyünk mert ufó kutató még nem biztos.


Hogy mivel megyünk, az idegenek űrhajójával megyünk, 3 napig fog oda tartani az út.


A kririaxokkal fogunk találkozni.


Hát röviden ennyi.

2011. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:

Diator, kb. mikor indultok?

1-2 hét múlva?

2011. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!