Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ennyi egyértelmű bizonyíték...

Ennyi egyértelmű bizonyíték van amik HIVATALOSAN elérhető és látható bárki számára akkor miért nem akarjuk még belátni most se, miért dugjuk a homokba a fejünket és tagadjuk azt amit már értelmesen gondolkodó ember nem tagadhat?

Figyelt kérdés

Most itt ne a reptodios baromságokról essen szó és maradjunk komolyak..

Én borzalmasan szkeptikus voltam, eddig habár nem vetettem meg azt h létezik földön kívüli élet, de a klasszikus értelembe ezt a repülő csészealjas ufók jönek a földre dolgot elvetettem.

Én tipikusan az az ember vagyok aki nem akar engedni a véleméynéből csak a legeggyértelműbb vagy hihető bizonyítékok ellenébe vagyok hajlandó elhinni.

és azt kell mondanom én eldöbbentem és most már nem tudom tagadni azt h ezek a dolgok nem igazak.

Ezek nem összesküvés elméletek mert konkrét tagadhatatlan tények vannak..igen tudjuk már azt h a németeknek voltak repülő csészealjas repülő terveik amikből meg is valósítottak 1-2,az operation Higjump is elég eggyértelmű tény erre,NASA szándékosan lerontott képminőségű képei,a vaknak is kirívóan látható gigantikus cenzúrázott képei,az hogy erre szovjet,usa részéről külön ügyosztályok voltak,elképesztő mennyiségű ufo akták és legmagasabb szinten titkosított akták,NASA szándékosan tévesen megadott adatok pl a marsról és ezeket szakértők hitelesítiktényleg azt gondoljuk h a holdbázisok,marsvárosok és egyéb dolgok amikről rengeteg fotó!! van a nasa honlapján is elképesztően rossz minőségbe és nagyon láthatóan cenzúrázva csak véletlenül olyan...egy több millió dolláros project rosszabb képet készít mint egy mai modern mobiltelefon?

Tényleg ennyire naívak vagyunk?


2012. febr. 24. 13:49
1 2 3 4 5
 31/47 kris.king ***** válasza:
Rendben ideje vallani. Én a NASAnál dolgoztam évekkel ezelőtt. Az első Holdraszállásnál is ott voltam. Pár évvel később bevezettek a titokba. A Holdon van élet. Mint azt már mindenki tudja a Hold sajtból van. Egy sajtból készült bolygó tökéletes az egértoidoknak. Ők élnek ott hosszú évek óta, ők fognak decemberben leigázni minket, ők terjesztik a reptoid marhaságot hogy megtévesszenek minket.
2012. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Hény éves vagy?12?
2012. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 kris.king ***** válasza:
És ezt az kérdezi aki szerint élet van a Holdon? És 13 vagyok.
2012. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 kris.king ***** válasza:

,,HA mindent elhiszel a "FÜGGETLEN" médiának és a NASA-nak ha másképp nemis agyilag gyerek vagy.:)"


Szokásos ezós duma. A NASAnak meg a médiának nem lehet hinni bezzeg amit az interneten ír egy állítolag NASAnak dolgozó ember a hazugságokról az egyből bizonyított tény.

2012. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Azért 13 évesen még jobb lenne a mesékben hinni.Mond csak volt gyerekszobád?
2012. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Ja és egy szóval írtam is hogy van élet a holdon?Egy feltevésnek tettem fel.Szövegértés egy-es leülhetsz.
2012. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 kris.king ***** válasza:

,,Azért 13 évesen még jobb lenne a mesékben hinni.Mond csak volt gyerekszobád?"


Talán ha a velem egy korúak nem élnének mesevilágban nem lenne naponta egy: Hogyan idézzek szellemet? kérdés

2012. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 kris.king ***** válasza:

,,Ja és egy szóval írtam is hogy van élet a holdon?Egy feltevésnek tettem fel.Szövegértés egy-es leülhetsz."


A kérdés arról szólt hogy sok bizonyíték van még sem hiszünk benne hogy a Földet látogatják. Te pedig írtad hogy egyet értesz és linkelted a videót. Ha nem hiszed hogy a videó igaz akkor minek linkelted?

2012. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Amíg más tinik éls gyerekek élvezik az életet,te csak tanulsz és tanulsz.Nem azzal van a baj ha túl későn nősz fel hanem ha túl korán.ezen gondolkozz el.
2012. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Azért mert feltevésnek nem rossz, amíg nem voltunk ott semmit nem tudhatunk
2012. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!