Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ennyi egyértelmű bizonyíték...

Ennyi egyértelmű bizonyíték van amik HIVATALOSAN elérhető és látható bárki számára akkor miért nem akarjuk még belátni most se, miért dugjuk a homokba a fejünket és tagadjuk azt amit már értelmesen gondolkodó ember nem tagadhat?

Figyelt kérdés

Most itt ne a reptodios baromságokról essen szó és maradjunk komolyak..

Én borzalmasan szkeptikus voltam, eddig habár nem vetettem meg azt h létezik földön kívüli élet, de a klasszikus értelembe ezt a repülő csészealjas ufók jönek a földre dolgot elvetettem.

Én tipikusan az az ember vagyok aki nem akar engedni a véleméynéből csak a legeggyértelműbb vagy hihető bizonyítékok ellenébe vagyok hajlandó elhinni.

és azt kell mondanom én eldöbbentem és most már nem tudom tagadni azt h ezek a dolgok nem igazak.

Ezek nem összesküvés elméletek mert konkrét tagadhatatlan tények vannak..igen tudjuk már azt h a németeknek voltak repülő csészealjas repülő terveik amikből meg is valósítottak 1-2,az operation Higjump is elég eggyértelmű tény erre,NASA szándékosan lerontott képminőségű képei,a vaknak is kirívóan látható gigantikus cenzúrázott képei,az hogy erre szovjet,usa részéről külön ügyosztályok voltak,elképesztő mennyiségű ufo akták és legmagasabb szinten titkosított akták,NASA szándékosan tévesen megadott adatok pl a marsról és ezeket szakértők hitelesítiktényleg azt gondoljuk h a holdbázisok,marsvárosok és egyéb dolgok amikről rengeteg fotó!! van a nasa honlapján is elképesztően rossz minőségbe és nagyon láthatóan cenzúrázva csak véletlenül olyan...egy több millió dolláros project rosszabb képet készít mint egy mai modern mobiltelefon?

Tényleg ennyire naívak vagyunk?


2012. febr. 24. 13:49
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
ez igy van például eltérités halucinációt tudunk előidézni erős Em.térben ,régebben ezt nem tudtuk.... :D
2012. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
méghogy, és akkor egy családtag besunnyog a szobába és a szerettét bedrótozza éjjel álmában, hogy higyje azt hogy elvitték a Reptoidok ? :D
2012. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:

Hú Te nem lehettél soha szkeptikus, vagy csak nagyon fiatal vagy még.


Földönkívüli élet nem is kérdéses, hogy van-e?! Persze, hogy van. A nagy számok törvénye alapján legalábbis mindenképpen. Ez persze nem jelenti azt, hogy értelmes életről van szó. De akár az is lehet.


Azt pedig Te sem gondolhatod komolyan, hogy a Marson városok vannak, és Holdon bázisok. Nem tudom mennyire vagy fiatal, és vajon tanulsz-e már földrajzot. Viszont ha tanulsz már, akkor pedig rendkívüli ostobaságra vall ez a feltevés. Mondd csak szerinted milyen élet van a Marson? És egyáltalán mi teszi lehetővé, hogy ott élet legyen jelenpillanatban?


Egyébként tessék itt egy csodás minőségű kép a Mars felszínéről: [link]


Nem tudom.. lehet, hogy nekem van rossz mobilom, de nekem nem csinál ilyen éles képet az tuti.

2012. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
A vénuszon i svan élet 4d-s lények vannak ott.
2012. febr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

# 5/14

nagyon sokáig én is azt gondoltam, h hát mindne repülő csészealjas videó hamis,féyjáték,meteorológiai áés egyéb maszlagok..

csak ez ott bukik h az ilyen videók és bejelentések és vallomások 85%-nakn nincs amolyan híressé akarok válni és 1 napos fókusztárságot és hasonló kaliberű felkapottságot akarok.

az emberek többségének nem hátsó szándék ezzel a célja mert nem is tudna hátsószándékot elérni.

Pl repülőgép pilóták is nagyon gyakran látnak és láttak ufo jelenséget vagy olyan dolgot ami valamilyen szinten X akta, csak sokat azért nem jelentik eggyáltalán mert ilyen jelentésekért simán elamrasztalják őket modnavacsinált okokra hivatkozva.

Meg aztán rengeteg olyan videó is kering a neten amire nem tudod azt mondani hát ez szerkesztett..nem is félre látás hanem kivehető eggyértelműen a forma,viselkedés.


másik meg ok tegyük fel azt h nem hiszel eggyetlen beszámolónak és videónak sem, akkor miért van mögötte ekkora titok és eltusolás?

A NASA miért is retusál ezernyi fotót már a holdról is.


Addig én se hiszek ilyeneket el amíg nincs mögötte logikus és hihető magyarázat, de mivel én kaptam ilyet így nincs okom arra h továbbra is szkeptikus módjára tagadjam és eltoljam magamtól az amúgy nagyon is magától értetődő dolgokat...

2012. febr. 26. 09:35
 16/47 A kérdező kommentje:

# 9/15 és magadfajta "buta" emberek akik meg úgy ahogy kell szépen beveszik amit hallanak.

most itt nem kell feltételn ilyen dolgokra gondolni elég abba h hány oylan dologról nagyon sokáig fogalmunk vagy fogalmad vagy az átlag polgárnak sejtése sem volt amit most meg már szinte mindenki készpénzként kezel..most ezeknek hiszel még te?

2012. febr. 26. 09:39
 17/47 A kérdező kommentje:

# 13/16:

már az is rég kiderítették, hogy a marsról adott hivatalos adatok nagyon nem azt tükrözik ami a valóság.

És oylan szakértő szinte az életét ilyen kutatásokra és tanulmányokra szentelő ember, be is bizonyított sok iylen ellentmondást pl a hivatalosan megadott adatokkal szembe és a retusált és kicenzúrázott fotók is tények...

azt akkor magyarázd már el minek is?ha tényleg midn2 csak egy halott bolygó és nincs ott semmi akkor miért kell retusálni fotókon bizoynos részeket?

Akkor azt mondod igazából minden politikus az igazat mondja és abszolút feltétel nélkül amit állít az a szent és hihető ugye?

mert jelen esetbe a NASA kb egy jól "dolgozó" politikushoz hasonlítható.



-szekeptikus voltam uygan fiatal, de attól még az..nem hittem a bolygónkat látogató alienekbe sem a csészealjakban és minden ilyen videót kamu és szerkesztettnek véltem(ami egyébként idő után a logikusan gondolkodó ember be kell h lássa baromság felfogás volt)

..szellem és egyéb spirituális és hasonló dolgokba még mindig az vagyok igazából nem tudok még hinni bennük mert nem kaptam olyan értékelhető/hihető/logikus magyarázatot ami ezt megindokolná..természetesen ha látok/hallok ilyet akkor változhat és uygan így befogadom mint ezt az ufós témánál is tette.

Elme kontroll és egyéb dolgokba is ilyen nem igazán tudom még befogadni, de ha belegondolunk abba h igazából szerintem a világ naygrésze még azt sem tudja milyen szintű kisérleteket folytattak annó a nácik és fogalmunk sincs milyen messzire mehettek akár el..szóval éppen ezért nem szabad feltétlen és eggyértelműnek venni azokat az infókat amiket az ilyen szervezetek publikálnak és jelentelen a világnak...

2012. febr. 26. 09:52
 18/47 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.

Egyetértek veled.

Itt egy kisfilm: http://www.youtube.com/watch?v=rG4ocKkT3jA

2012. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 kris.king ***** válasza:
Én is láttam olyan képeket a Holdról amin látszik hogy ki radíroztak róla valamit. De a NASA-nál nem hülyék dolgoznak. Miért tettek volna ki olyan képeket amin ennyire látszik hogy radírozták? Nem hiszem hogy ilyen ostobák lennének.
2012. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Utolsó ha beveszed a filmben látottakat, akkor vagy soha nem jártál iskolába, vagy csak melegedni jártál be! Aki ennek egy szavát is elhiszi, az borzasztó nagy butaságról árulkodik. Nem kezdek bele az elemezgetésbe, hogy mekkora képtelenségek hangzanak el a filmben, mert estig sem fejezném be. Remélem egyszer magadtól is rájössz (mondjuk mert kezedbe veszel egy könyvet), és elszégyelled magad.
2012. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!