Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ennyi egyértelmű bizonyíték...

Ennyi egyértelmű bizonyíték van amik HIVATALOSAN elérhető és látható bárki számára akkor miért nem akarjuk még belátni most se, miért dugjuk a homokba a fejünket és tagadjuk azt amit már értelmesen gondolkodó ember nem tagadhat?

Figyelt kérdés

Most itt ne a reptodios baromságokról essen szó és maradjunk komolyak..

Én borzalmasan szkeptikus voltam, eddig habár nem vetettem meg azt h létezik földön kívüli élet, de a klasszikus értelembe ezt a repülő csészealjas ufók jönek a földre dolgot elvetettem.

Én tipikusan az az ember vagyok aki nem akar engedni a véleméynéből csak a legeggyértelműbb vagy hihető bizonyítékok ellenébe vagyok hajlandó elhinni.

és azt kell mondanom én eldöbbentem és most már nem tudom tagadni azt h ezek a dolgok nem igazak.

Ezek nem összesküvés elméletek mert konkrét tagadhatatlan tények vannak..igen tudjuk már azt h a németeknek voltak repülő csészealjas repülő terveik amikből meg is valósítottak 1-2,az operation Higjump is elég eggyértelmű tény erre,NASA szándékosan lerontott képminőségű képei,a vaknak is kirívóan látható gigantikus cenzúrázott képei,az hogy erre szovjet,usa részéről külön ügyosztályok voltak,elképesztő mennyiségű ufo akták és legmagasabb szinten titkosított akták,NASA szándékosan tévesen megadott adatok pl a marsról és ezeket szakértők hitelesítiktényleg azt gondoljuk h a holdbázisok,marsvárosok és egyéb dolgok amikről rengeteg fotó!! van a nasa honlapján is elképesztően rossz minőségbe és nagyon láthatóan cenzúrázva csak véletlenül olyan...egy több millió dolláros project rosszabb képet készít mint egy mai modern mobiltelefon?

Tényleg ennyire naívak vagyunk?


2012. febr. 24. 13:49
1 2 3 4 5
 41/47 kris.king ***** válasza:

1. Nem vagyok tanulógép csak nem hiszek a baromságokban.

2. Egy nagyon hülye feltevés volt. Tele volt bizonyíthatatlan marhasággal.

2012. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Eleninte minden feltevés bizonyíthatatlan,ebből lesznek később a bizonyított tények.
2012. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Reptoid invázió lesz 2012-ben ez biztos
2012. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"A világegyetem

meg baromira nagy, gőzünk

sincs mekkora"


14,5 milliárd fényév.

2012. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
És ezt honnan tudod, leméred egy 30 centis vonalzóval? oO
2012. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam, az Univerzum ma ismert átmérője 16 milliárd fényév. Ez az a távolság, amelyet mai eszközeinkkel képesek vagyunk átfogni.
2012. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel az egésszel, hogy felsorolsz ide egy rakás dolgot, de bizonyítékod egyikre sincs.

-Szándékosan tévesen megadott adatok pl a marsról? Honnan tudod, hogy tévesek, és pláne honnan tudod, hogy szándékosan tévesek? Egy youtube videó, amin valami állítólagos szakértő erről beszél, nem bizonyít semmit, ez csak a nézettségre hajtó szenzáció-hajhászás.


- elképesztő mennyiségű ufo akták és legmagasabb szinten titkosított akták? Ez már önmagában paradoxon, ha titkosított, honnan tudhatsz róla pl. Te? Gondolom, megint csak youtube, ahol valami ex-ügynöknek bemutatott ember erről beszél, ez megint csak nem bizonyíték.


- azt gondoljuk h a holdbázisok, marsvárosok és egyéb dolgok amikről rengeteg fotó!! van a nasa honlapján is elképesztően rossz minőségbe és nagyon láthatóan cenzúrázva csak véletlenül olyan.. .egy több millió dolláros project rosszabb képet készít mint egy mai modern mobiltelefon?

Nézd, az utolsó holdra szállás 1972-ben volt, azaz 40 éve. És bár nem értek a fényképezéshez, de meg lehet nézni, hogy az akkori, 3-4 szobányi méretű számítógépek teljesítménye 100ad akkora sem volt, mint ma egy átlagos okostelefoné. Nincs semmi meglepő benne, hogy sz*r minőségűek a felvételek, hiszen egyrészt nem igazán voltak tisztában sem az ottani fényviszonyokkal, másrészt az űrhajósokat nem hiszem, hogy kiképeznék profi fotózásra, harmadrészt valószínűleg nem az volt a küldetés fő célja, hogy tűéles, nagyfelbontású képeket készítsenek a holdról, negyedrészt a magukkal vihető felszerelés mennyisége vélhetően elég szűkös volt, és valszeg sokkal fontosabb dolgok is voltak a listán, mint egy szuper-nagyfelbontású kamera vagy fényképezőgép

2013. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!